Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #526
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    eestis kah see probleem tean omast kogemusest
    suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
    ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
    soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
    täiesti ****** tüüp ühesõnaga
    kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
    tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
    tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.
    A++

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #527
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Väga haige lugu. Kahju, et karistada said. Respect though.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #528
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Samad sõnad mis inward ütles.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #529
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
          eestis kah see probleem tean omast kogemusest
          suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
          ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
          soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
          täiesti ****** tüüp ühesõnaga
          kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
          tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
          tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.
          Eelnevaid karistusi ega midagi polnud, ainult see episood ja kohe pandi kinni? Pole kuulnud, et peksmise eest kohe nii väänatakse... Või oli süüdistus veel mingi sissetung koju vms?

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #530
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Eelnevaid karistusi ega midagi polnud, ainult see episood ja kohe pandi kinni? Pole kuulnud, et peksmise eest kohe nii väänatakse... Või oli süüdistus veel mingi sissetung koju vms?
            Ei läinud kinni ju, 18 kuud katseaega.

            Comment

            • bauss
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #531
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              Ei läinud kinni ju, 18 kuud katseaega.
              tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #532
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                nope puhas leht, 17a'na sain suitsu eest 2 trahvi kui olin peagi 18 saamas, 13 aastaselt jäin täis peaga ka vahele mendile aga need väärteod.
                tema sai 3a lähenemiskeelu, 1700 euri peab emale maksma (kulla eest, mille rotti pani) - sellest võib vist und näha. 1 aasta vangistust 2 aastase katseajaga vist. tho ta tõkendit rikkund juba ning enne kohust rikkus lähenemiskeeldu korduvalt (smsid, kõned jms huiamine). ta on varem 2x kriminaalkorras karistatud ja sai ju tglt pmst sama karistuse, mis ma.. 1,5a tingimisi vs 2a tingimisi. kuigi tema oma ripub õlekõrre otsas, sest tal peaks tõkend olema ning peaks hetkel välismaal olema.
                ta lõhkus käte jalgadega lõpuks mu ema auto ära lihtsalt.
                sel ajal kui olin ta ema korterist (eestis) välja peksnud ja lukk oli vahetatud ning ema oli lõpuks eestis töö leidnud. 1 õhtu ema tuli töölt koju ning leidis eest tühja korteri pmst. ei kujuta ette kuidas tüüp seal sees käis, sissemurdmisjälgi polnud ja sittagi teha polnud. täis peaga vend ütles emale telefonis et tema viis tühjaks.
                vend joobki kogu aeg, loodan et kasti ära varsti :))

                ning me mõlemad peame eesti riigile tasuma sundraha 480 euri + 40 euri riikliku õigusabi eest.
                advokaat prokuröri juures ütles mulle, et see on hea kokkulepe ja kõik :D.

                eile hommikul tuli järgmine tähitud kiri: kuu aega maksta haigekassale 150 euri tema ravikulude eest, et vältida järgmist kohtumenetlust.
                fuck this shit:D

                Comment

                • Trapface
                  Jube Noob
                  • Feb 2012
                  • 197

                  #533
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Algselt postitas bauss Vaata postitust
                  tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
                  Tavaliselt see tähendabki seda, et kui 18 kuu jooksul eksid, siis lähed 4 kuuks kinni. Or not?!

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #534
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    jep 1 kuritegu ja siis kinni

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #535
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                      jep 1 kuritegu ja siis kinni
                      kuritegu on isegi täispeaga avalikus kohas lällamine ja mendile vahele jäämine ( ala teevad protokolli) või mingi tõsisem shit?

                      Comment

                      • isutuba
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 633

                        #536
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        kuritegu on isegi täispeaga avalikus kohas lällamine ja mendile vahele jäämine ( ala teevad protokolli) või mingi tõsisem shit?
                        Kriminaal asi siis,väärteod nagu täispeaga lällamine on pohh

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #537
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                          Kriminaal asi siis,väärteod nagu täispeaga lällamine on pohh
                          Oled kindel ? Sellisel juhul, mis vahe siis katseajal ja tingimisi on ? Keegi õiguse inimene võiks selguse majja lüüa.

                          Comment

                          • isutuba
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 633

                            #538
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            ja totaldongi case pole veel nii hull,et kindel minek on kui millegagi hakkama saab(krim asjaga),prob pikendatakse tingimisi või saab mingi lisa karistuse ükt vms.

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #539
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              väärteod on savi, kohtuotsuses on ka kirjas, et kuriteo korral

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #540
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Oled kindel ? Sellisel juhul, mis vahe siis katseajal ja tingimisi on ? Keegi õiguse inimene võiks selguse majja lüüa.
                                Katseaeg - periood mille jooksul seaduses ettenähtud eksimuste korral rakendatakse tingimisi määratud karistust, ehk kui katseaeg kolm aastat ja tingimisi 5 kuud, siis kui kolme aasta jooksul midagi kriminaalset korda saadad lähed istud 5 kuud ära

                                Comment

                                Working...