Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #346
    Re: Supsti päevik

    Esimene ikka

    Comment

    • trippin567
      Julm Donk
      • Mar 2010
      • 65

      #347
      Re: Supsti päevik

      Ok, mul teine. Kui mingeid materjale vaja, võid teada anda :D

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #348
        Re: Supsti päevik



        Arvestades jooksu, mis ei väljendu ainult EVs, siis on päris hea päev.
        Tavaliselt sai fishidega väga lühikesi mänge peetud, rahakott siia ja jalaga persse. Täna pidi neid ikka nii jubedalt meelitama. Standard oli kaotada suckoutiga bi ja siis mingi 150 kätt otsida kohta, kust raha tagasi võita.

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #349
          Re: Supsti päevik



          Nothing much, jooks on imelik.

          Midagi muud peale pokkeri ka,
          Käisin Drive kinos vaatamas, lihtsalt üle pika aja üks ÜLIHEA film. Lihtsalt superluks, und ei tule. Kõik oli perfect. Suur saal, hea heli ja super film. Soovitan soojalt minna ja mitte arvutist vaadata.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #350
            Re: Supsti päevik

            Vaatasin sinu soovituse peale treilerit ja paistis päris mucho:)

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #351
              Re: Supsti päevik

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              Vaatasin sinu soovituse peale treilerit ja paistis päris mucho:)
              Pole ise näinud, aga kes asjadega vähegi kursis, teavad, et tegemist pole fastandfurious tüüpi filmiga. Kaevati Drive isegi kohtusse. http://dailycaller.com/2011/10/12/dr...t-and-furious/
              Seega Oliver, pole mõtet traileri peale kõvaks ajada ennast.
              Aga siiski pidi olema tõesti tegemist väga hea asjaga.

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #352
                Re: Supsti päevik

                Trailer on täielik saast ja jätab filmist väga mõttetu mulje.

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #353
                  Re: Supsti päevik

                  No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB ($71.20)
                  Hero (BB) ($110)

                  Preflop: Hero is BB with Q, 6
                  SB bets $1.25, Hero calls $1

                  Flop: ($3) 6, 6, 6 (2 players)
                  Hero checks, SB bets $1, Hero calls $1

                  Turn: ($5) A (2 players)
                  Hero checks, SB bets $3, Hero raises $8, SB calls $5

                  River: ($21) Q (2 players)
                  Hero bets $65, SB calls $60.70 (All-In)

                  Total pot: $142.40

                  Results:
                  SB had 10, A (full house, sixes over Aces).
                  Hero had Q, 6 (four of a kind, sixes).
                  Outcome: Hero won $146.20


                  Midagi hingele

                  Comment

                  • widescreen
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 579

                    #354
                    Re: Supsti päevik

                    midagi keerulist vist ei olnud:D

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #355
                      Re: Supsti päevik

                      No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      BB ($25.60)
                      Hero (SB) ($59.50)

                      Preflop: Hero is SB with 2, A
                      Hero bets $0.75, BB calls $0.50

                      Flop: ($2) A, 5, 2 (2 players)
                      BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

                      Turn: ($5) 2 (2 players)
                      BB checks, Hero bets $3.50, BB calls $3.50

                      River: ($12) 2 (2 players)
                      BB checks, Hero bets $24.50, BB calls $19.60 (All-In)

                      Total pot: $51.20

                      Results:
                      Hero had 2, A (four of a kind, twos).
                      BB had 5, A (full house, twos over Aces).
                      Outcome: Hero won $55.60



                      Ega esimene ilma teiseta jää

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #356
                        Re: Supsti päevik



                        NL100 roll sai kokku

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #357
                          Re: Supsti päevik

                          Vaatasin ka Drive ära, kinos. Väga väga hea.

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #358
                            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                            Nl100 hävisin, olin 2bi plussis ja siis kaotasin megavaalale 7bi. Lõpuks lahkusin ise lauast, panin stoplossiks 4bi rolli suhtes. Pm suutsin seda ka järgida. Nüüd uuesti ainult nl50 grindima kuni uuesti roll koos. Loodab see kuu veel kätte saada. Iseenesest on nl100 sama easy, kui nl50. Aga ühes toas jääb aktsiooni väheseks.

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #359
                              Re: Supsti päevik



                              Päev on iseenesest päris hea. Aga arvestada, et hiir lendas ühe korra vastu seina pilbasteks ja kohati oli päris korralik tilt majas, siis on nii ja naa. Samas joosta päevas üle 5BI alla ev ja jääda üle 4BI plussi, siis nagu ei tohiks kurta.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #360
                                Re: Supsti päevik

                                Algselt postitas Supsti Vaata postitust

                                Päev on iseenesest päris hea. Aga arvestada, et hiir lendas ühe korra vastu seina pilbasteks ja kohati oli päris korralik tilt majas, siis on nii ja naa. Samas joosta päevas üle 5BI alla ev ja jääda üle 4BI plussi, siis nagu ei tohiks kurta.
                                HH lisaks päevikule vürtsi ; )

                                Comment

                                Working...