Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #331
    Re: Supsti päevik

    Äkki tal non-sd on be.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #332
      Re: Supsti päevik

      My bad, natuke valesti lugesin. Nii ongi vist.

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #333
        Re: Supsti päevik

        Millega tegelevad minu ühe lemmiku päeviku tegijad? tahaks näha kokkuvõtteid, graafikuid, huvitavaid käsi jne :)

        Comment

        • Aadu
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 326

          #334
          Re: Supsti päevik

          Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
          Millega tegelevad minu ühe lemmiku päeviku tegijad? tahaks näha kokkuvõtteid, graafikuid, huvitavaid käsi jne :)
          Otsustasin, et võtan see kuu rahulikult ehk mängin nl200.
          +400s on swingid hullumeelsed, et 200 on selle kõrval selline täiesti pingevaba ja üldse väga kerge limiit.

          Kui kõik läheb hästi siis kuu lõpuks on 70-80k kätt rohkem
          Last edited by Aadu; 09.12.10, 01:29.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #335
            Re: Supsti päevik

            Impressive. Palju roll on, kui küsida tohib? Ja kas tegu FRga?

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #336
              Re: Supsti päevik



              Heaterit oodates

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #337
                Re: Supsti päevik

                hei, üks küsimus: Kui tihti teed regide kohta märkmeid ja palju neist reaalselt abi on olnud ?

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #338
                  Re: Supsti päevik

                  Kirjutaks ka 2 sõna juttu. Seoses FTP jamadega jäi enamus rahast kinni, 5k$ jõudsin ainult välja kanda. Plaan oli vanas fääringus aastaga miljonäriks saada, millele see jama kriipsu peale tõmbas. Enne suve olin ka väga normaalsel positsioonil selle täitmiseks. Suvel ei mänginud ja nüüd sügisel sai ülikooli mindud. Enne suve lõppu sain stake nl200 mängimiseks, aga ülikooli algus võttis enamuse jõust ja ajast, et see diil sai katki jäetud. Nüüd olen hakkand uuesti mängima, aga FR ei sobi enam enda ajakulu pärast. Laudade lahti võtmine ja kinni panemine võtab väga palju aega. Lisaks ei ole rolli enda raha eest nl200 mängida ja alla selle tekiks motivatsiooni puudus. Samas HU suutsin alustada nl50 mängides, mis on ikka väga tore, vastaseid oodates saab õppida koolitükke. Kühvelda vaid raha kokku ja oota järgmist ullikest.
                  Senine graafik ka. Yes, i do have a radiaator.



                  Selle kuu jooksul plaan nl100 lauad juurde võtta.
                  Last edited by Supsti; 17.10.11, 21:13.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #339
                    Re: Supsti päevik

                    wp

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #340
                      Re: Supsti päevik

                      Kena kulgemine (Y) ja tore, et päevik taas ellu ärkas. Kus ja mida õpid, kui saladus pole ?

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #341
                        Re: Supsti päevik

                        TTÜs tootearendust.

                        Ütlen kohe ära, et mingit tarka teksti ma hu kohta öelda ei oska. Pole lugenud ühtegi mingit õpetust, handcharti, kellegi videot vaatand jne. Praegu võtan lihtsalt kehvematelt mängijatelt raha ära. Mängin praegu veel ainult Pokerstarsis ja hetkel pole vastaste puudust tunda. Kõrgemal peaks mõne teise toa juurde otsima.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #342
                          Re: Supsti päevik

                          Korralik, ise ka TTÜ-s. Täna teaduskondade vahelisest jalkavõistlusest osa ei võtnud ? :D

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #343
                            Re: Supsti päevik

                            Graafik väga ilus ning küll see nl100 ka kiirelt tuleb, edu!

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #344
                              Re: Supsti päevik

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Korralik, ise ka TTÜ-s. Täna teaduskondade vahelisest jalkavõistlusest osa ei võtnud ? :D
                              Jalg pole veel nii terve pärast operatsiooni, et saaksin vutti taguda.

                              Comment

                              • trippin567
                                Julm Donk
                                • Mar 2010
                                • 65

                                #345
                                Re: Supsti päevik

                                Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                                TTÜs tootearendust.
                                Mitmes kursus?

                                Comment

                                Working...