Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aadu
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 326

    #211
    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Miks sa laudades tere ei ütle
    Sa tead mu SN? Pagan, vaatasin jah, et kuidagi palju 3bette on hakanud tulema.

    Muideks mis sul nende avangutega on? 2bb SBlt & EPlt?
    Last edited by Aadu; 07.09.10, 06:00.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #212
      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

      Ütleme nii, et jõudsin su screennamele jälile, kui viisin ühe salapärase mängija PTR andmed ja sinu siia foorumisse postitatud HEM´i screenshotilt väljaloetavad sesside ajad kokku. Sesside ajad ja mängitud käed klappisidki :P

      Ma muudan oma avangu suurust vastavalt lauas mängivatele kodanikele. Kui laud on fishine, siis avan kas või 5bb vahest. Kui taga on head regid ja väga suur oht squeezitud saada, siis avan 2bb. Seda nii EP-lt kui ka SB-lt. Ja olenemata käe tugevusest. Mulle on paar korda chatis mainitud, et mu mäng on läbi nähtav, kuna avan nõrga käega 2bb ja tugevaga 3bb, aga palju õnne neile, tegelikult see nii ei ole.
      Lisaks pannakse puusse 3-bettide suurusega pidevalt. Tõstetakse 7-8bb peale ja mul jääb callida tihti 5-6bb, mis anna sobivad oddsid setminemiseks näiteks.
      Aga krt, ma ei saa hakkama nl200 ja arvatavasti kolin nl100 tagasi mingiks ajaks bankrolli kasvatama. Mitte, et mu nl200 shot oleks bankrollile matsu pannud, aga BE laskmine ei paku pinget. Tunnen ennast väga fishisena seal.

      Edu laudades!
      Last edited by Kotkas1000; 07.09.10, 14:55.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #213
        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

        Suur ja asjalik töö!
        Aga ma ei saa aru, miks te enda tubade usernamesid ei ütle...miks vaja nii salajased olla :O?

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #214
          Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

          Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          Hero (MP1) ($253.50)
          MP2 ($68)
          CO ($242)
          Button ($70)
          SB ($244.55)
          BB ($227.90)
          UTG ($205)
          UTG+1 ($280.25)

          Preflop: Hero is MP1 with 5, 5
          1 fold, UTG+1 bets $6, Hero calls $6, 5 folds

          Flop: ($15) 5, 3, 6 (2 players)
          UTG+1 bets $10, Hero raises to $33, UTG+1 calls $23

          Turn: ($81) 7 (2 players)
          UTG+1 checks, Hero bets $55, UTG+1 calls $55

          River: ($191) 4 (2 players)
          UTG+1 checks, Hero checks

          Total pot: $191 | Rake: $3

          Results:
          UTG+1 had 8, 8 (straight, eight high).
          Hero had 5, 5 (straight, seven high).
          Outcome: UTG+1 won $188

          Nojah. Mõtlesin riveris shovemisele, aga hästi, et niigi läks.

          Comment

          • measke
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 58

            #215
            Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

            mis on vastase range ?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by measke; 09.09.10, 13:57.

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #216
              Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

              Aadu on midstakes joodik ja Supsti on lihtsalt joodik ?:D

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #217
                Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik



                Ma suutsin täna joomisele ei öelda ja jäin koju grindima.

                Unustasin kirjutada, et ostsin Keissi käest vessari. Sai siis paar päeva tagasi proovitud ja ülinuts. Nüüd täna mõtlesin, et teen üksi. Tegin siis üksi nii 30 minti ja pärast tunnen ossa raisk, jube mõnus olla, pea käib ringi ja jalad natuke nõrgad. Pole sellist janti kunagi vessariga kogenud. Tuigerdasin natuke ringi aga mõtlesin, et targem on ennast pikali visata. Istusin mingi 5 minti arvutis ja siis meenus, et peaks vessari ära pesema. Pesin tolle siis mingit moodi ära (pea käis ikka ringi ja jalad olid pehmed). Ja siis järsku tunnen trepist alla tulles, oh sa ****, mul lendab pilt kohe tasku. Kuradima külm higi tuli üle keha ja minestamise algfaas oli käes. Lendasin kiirelt pikali ja jalad üles. Joppas, et veepudel oli samas laua peal ja hakkasin seda kohe rüüpama. Läks natuke paremaks, aga pea valutab siia maani ja süda natuke paha. Kahtlustan, et suutsin suurest popsutamisest vingumürgituse saada.
                Last edited by Supsti; 10.09.10, 02:19.

                Comment

                • QKulgur
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 484

                  #218
                  Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

                  ei tea kas see vingumürgitus on aga endal ka sellist asja olnud, ainult täis peaga, nikotiinimürgitus see ka olla ei tohiks kuna vesikas ei sisalda vist nikotiini niipalju?

                  Comment

                  • Supsti
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 863

                    #219
                    Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

                    Olen mittesuitsetaja, aga üks suitsetajast sõber välistas ka nikotiini.

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #220
                      Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

                      suurtes kogustes pole miski hea, kui siis ainult rumm.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #221
                        Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

                        mul oli sama tunne, kui 11-12a-na 4-5 "Tallinnat" järjest ära tõmbasin.
                        ei olnud väga kaif.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #222
                          Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

                          Mingi aasta tagasi tegime sõbra ja ta naisega minu juures vesikat ja igaüks jõi 2 õlut/siidrit ja kui sõber koju hakkas minema, siis kukkus koridoris kokku (vastu ust ka veel peaga) ja kui hakkas püsti tõusma, siis kukkus veel kokku. Mingi paar tundi lamas mu voodis ja siis sai alles taksoga koju mindud. Sõber oli toona üsna tihe vesipiibutaja.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #223
                            Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

                            Üksi vesipiibu ära tehes on sealt saadav nikotiinikogus suhtelislt suur, samuti pidevast kimumisest tekkiv hapnikupuudus.
                            Kunagi aastaid tagasi esimest korda vesipiipu tehes oli sama asi. Külm higi, värinad ning pehmed jalad. Siis sai migni 4h järjest seda tehtud.

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #224
                              Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

                              Nikotiini üledoos on täielikult välistatud. Pigem on asi ikka kinnises ventuleerimata ruumis ja vingus. Ise olen paar korda kerge peavalu saanud kui külmal ajal tehtud ja akent pole tuulutuse peale pannud (a la -20 kraadi väljas). Järgmine oluline punkt on see, et kui kasutad kiirsütt (süütad ja säriseb enne kui hõõguma hakkab), siis seda tuleks kindlasti aknast väljas süüdada, selle süütamisel eralduvad aurud on väga mürgised.

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #225
                                Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik

                                Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                                Nikotiini üledoos on täielikult välistatud. Pigem on asi ikka kinnises ventuleerimata ruumis ja vingus. Ise olen paar korda kerge peavalu saanud kui külmal ajal tehtud ja akent pole tuulutuse peale pannud (a la -20 kraadi väljas). Järgmine oluline punkt on see, et kui kasutad kiirsütt (süütad ja säriseb enne kui hõõguma hakkab), siis seda tuleks kindlasti aknast väljas süüdada, selle süütamisel eralduvad aurud on väga mürgised.
                                ma olen aktiivselt piibutanud pea 3 aastat, kooli ajal sai stabiilselt autos piibutatud nii, et terve auto oli tossu täis ja pole sellist janti ennem olnud.

                                Comment

                                Working...