Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas
Sa tead mu SN? Pagan, vaatasin jah, et kuidagi palju 3bette on hakanud tulema.
Muideks mis sul nende avangutega on? 2bb SBlt & EPlt?
Algselt postitas Kotkas1000
Vaata postitust
Muideks mis sul nende avangutega on? 2bb SBlt & EPlt?

TC
, 5
, 3
Comment