Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aadu
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 326

    #121
    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

    150h challenge:
    Tulemus on solid aga see EV joon nussib ikka natuke mindseti.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Blackbirds
      FPP Pro
      • May 2010
      • 206

      #122
      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

      nice, üli hästi paned!
      EV suht epic:P

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #123
        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

        Palju tunde on? Mul tiksub kohe neljakümnes tunnike täis, atsetoon sörgib tihedalt mu kannul enam vähem samas graafikus. Kui suudan täna veel viis tundi mängida (ei ole eile kella 16:00 saadik maganud) siis me võib-olla atsekaga õhtul lendame peole ja laseme sul järgi tulla/eest ära minna.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #124
          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

          GJ.
          Ja ev on ainult 5bi alla ju :?.

          Comment

          • Aadu
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 326

            #125
            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Palju tunde on? Mul tiksub kohe neljakümnes tunnike täis, atsetoon sörgib tihedalt mu kannul enam vähem samas graafikus. Kui suudan täna veel viis tundi mängida (ei ole eile kella 16:00 saadik maganud) siis me võib-olla atsekaga õhtul lendame peole ja laseme sul järgi tulla/eest ära minna.
            ~30h on mängitud.

            GJ.
            Ja ev on ainult 5bi alla ju :?.
            See on natuke pikem lugu nende eurolaudadega kus ma ei saa kuidagi mängu käima.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #126
              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

              Ise olen küll alles nl50 mängija, aga sama lugu siin. Euro laudades ei saa kuidagi mängu käima. Koguaeg olen kas BE või väikeses miinuses kui teised nl50 regularid näitavad tavaliselt suuremat winrate just euro laudades.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #127
                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                Ma kavatsen ka mingi osa rollist starsi kanda ja ainult euro laudu mängida ... Mõnusalt kalased tunduvad kyll ..

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #128
                  Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                  Mitte ainult ei ole suurem winrate BB/100 vaid ka lisada juurde kursivahe! mis 2BB/100 winrate pealt tuleb vahe juba 0,5$=0,5BB/100+ ehk dollarites siis 2,5BB/100 (Y)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #129
                    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                    Mõtle rake suuruse peale ka ..

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #130
                      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                      Just vaatasin et nl25 ja nl50 eurokates olengi BE. Samas käsi on ka hulga vähem kui $$ laudades ja seega loodan, et tegemist on vaid variatsiooniga. €jooksen kõige rohkem alla ev ja tunnen ka, et seal kohe tõmmatakse ära.
                      Muidugi endalegi meeldiks € laudades suuremat winrate näidata, aga ei tea kas nüüd viga on minus või on tegelane variatsioon ikkagi mängus. Samas fishe on eurokates küll rohkem kui dollari omades. Aga mida ei tule on profit..

                      Comment

                      • Aadu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 326

                        #131
                        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                        Võtsin DragTheBari membershipi kuuks ajaks. Eesmärk on siis Milwaukee, Leatherassi ja Oweni vidid kiiresti ära vaadata. Hakkan ka juba vaikselt 6maxile keskenduma kuna FR lõppeb pmst nl600s.

                        Comment

                        • Aadu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 326

                          #132
                          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                          See on üks koht kus KK peaks kindlasti foldima.
                          UTG+1 EP range oli 10%, Mp1 EP 3bet oli 2% ja järjelikult CO 4betib seal ka ainult KK & AA.

                          Muidu today on +700 ja kuu on siis +2.2k$ vms.

                          Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 8 players
                          The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                          CO: $209.45
                          BTN: $139.80
                          Hero (SB): $432.00
                          BB: $631.90
                          UTG: $200.00
                          UTG+1: $239.20
                          MP1: $80.00
                          MP2: $210.45

                          Pre Flop: ($3.00) Hero is SB with K K
                          1 fold, UTG+1 raises to $6, MP1 raises to $16, 1 fold, CO raises to $42, 1 fold, Hero raises to $432 all in, 2 folds, MP1 calls $64 all in, CO calls $167.45 all in

                          Flop: ($506.90) 4 8 3 (3 players - 3 are all in)

                          Turn: ($506.90) Q (3 players - 3 are all in)

                          River: ($506.90) Q (3 players - 3 are all in)

                          Final Pot: $506.90
                          CO shows Kh Kc (two pair, Kings and Queens)
                          Hero shows Kd Ks (two pair, Kings and Queens)
                          MP1 shows Ac Ad (two pair, Aces and Queens)
                          Hero wins $129.45
                          CO wins $129.45
                          MP1 wins $246.00
                          (Rake: $2.00)
                          Last edited by Aadu; 07.08.10, 23:33.

                          Comment

                          • Aadu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 326

                            #133
                            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                            Väike update.
                            Loodedavasti tuleb elu esimene +100k EEK kuu.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #134
                              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                              Mitu lauda korraga mängid?

                              Comment

                              • soouni
                                Grinder
                                • Jul 2010
                                • 771

                                #135
                                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                                GJ AAdu (Y)

                                Comment

                                Working...