Re: Aadu midstakes ja Supsti joomapäevik
väga hästi öeldud riggedi poolt!
ise olen nüüd ilma suitsuta olnud 2a ja 3,5 kuud ning siiamaani e julgeks ma isegi ühte suitsu teha, sest olen kindel, et alustaksin uuesti suitsetamist. alguses on ju suitsetamine nii fucking mõnus, kuid hiljem oled nagu krdi rögisev ja haisev ori. ma muidugi suitsetasin ka 15a, enne kui mõistus koju tuli
väga hästi öeldud riggedi poolt!
ise olen nüüd ilma suitsuta olnud 2a ja 3,5 kuud ning siiamaani e julgeks ma isegi ühte suitsu teha, sest olen kindel, et alustaksin uuesti suitsetamist. alguses on ju suitsetamine nii fucking mõnus, kuid hiljem oled nagu krdi rögisev ja haisev ori. ma muidugi suitsetasin ka 15a, enne kui mõistus koju tuli
Comment