Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #31
    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

    Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($99)
    BB ($111.15)
    UTG ($101.70)
    UTG+1 ($89.20)
    MP1 ($60)
    MP2 ($158.95)
    MP3 ($100)
    Hero (CO) ($105.80)
    Button ($104.15)

    Preflop: Hero is CO with A, A
    2 folds, MP1 bets $3, 1 fold, MP3 raises $9, 5 folds

    Total pot: $7.50

    Results:
    MP3 didn't show
    Outcome: MP3 won $13.50

    Midagi ilusat
    :D nice, tegin ise samasuguse play ässadega mõni päev tagasi =), everesti multytabling sakib täiega.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #32
      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

      Mängisin ka kunagi everestis ja õnnestus nutmaja ära foldida, soft on ikka täielik saast.

      Comment

      • Aadu
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 326

        #33
        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

        Täna rohkem aega pole, niiet panen siis nädalavahetuse graafiku ära
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ja nüüd kossu mängima

        Comment

        • Aadu
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 326

          #34
          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

          Leidsin just uue lemmikloo grindimiseks
          [youtube]7YUuyzQDmjY[/youtube]

          I've got big balls
          I've got big balls
          They're such big balls
          And they're dirty big balls

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #35
            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas



            Pole päris all time, esimese kolme toa hande pole võimalik kuskilt kätte saada.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #36
              Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

              Üliilus graafik ju. :O

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #37
                Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                Üliilus graafik ju. :O
                +1 graafik nagu aabitsast :)

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #38
                  Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                  Muusika maitse on (Y) (Y) (Y)

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #39
                    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    Muusika maitse on (Y) (Y) (Y)
                    +1
                    graafik ka ilus

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #40
                      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Mina olengi fish. Kuradima turni bett tuli takoine, sest vaatasin, et pot 46$
                      Ps. Ärge kisama hakake, et olin ante lauas 100bb deep.

                      Comment

                      • Aadu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 326

                        #41
                        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                        ~30 tundi ja kaks Eesti keskmist on päris hea
                        Set oli "ainult" 16% ja NL100 winrate kuskil 21 bb/100.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        Järgmise kuu goal on mängida +125h

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #42
                          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                          Not bad not bad at all :D

                          Comment

                          • Aadu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 326

                            #43
                            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                            Palju tilti & suckoute aga pole hullu
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Mindset korda ja õhtul +500

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #44
                              Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                              Kuu on paras anaalis olnud. Ei oskagi eriti kommenteerida.

                              Samas ei hakka halama, sest ise olen paar kehva move ka teinud. Tunnen ennast veel üsna kindlalt ja küll siit välja ronib.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Üks maasikas kah siis.

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #45
                                Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                It feels fucking awesome

                                Comment

                                Working...