Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis
Ma olen alati olnud suht andekas, aga ropult laisk. Juba kooli ajal ei viitsinud eriti õppida, ülikoolist lihtsalt jalutasin läbi, tööl ka ei ole viitsinud ennast arendada, motiveerida, edasi pürgida vms.
Ja täna tabasin ennast kirumas, et nädalavahetusel on tulevase õemehe poissmeestepidu tulemas ja järgmine nädal on jaanipäev ning jube vähe jääb aega mängida ja peab kõvasti pingutama, et kuu eesmärk ära täita. Ning puhkuse ajal kavatsen veel rohkem mängida, kuna unegraafiku saab puhtalt pokkeri järgi seada :P Kui suvekuude keskmine kuuteenistus 100k eeki ületab (ca 100h mängu kohta), siis sügisest hakkan tõenäoliselt täiskohaga pokkerimängijaks. Tundub, et olen täiesti kogemata leidnud lõpuks töö, mis mulle sobib.
Ma olen alati olnud suht andekas, aga ropult laisk. Juba kooli ajal ei viitsinud eriti õppida, ülikoolist lihtsalt jalutasin läbi, tööl ka ei ole viitsinud ennast arendada, motiveerida, edasi pürgida vms.
Ja täna tabasin ennast kirumas, et nädalavahetusel on tulevase õemehe poissmeestepidu tulemas ja järgmine nädal on jaanipäev ning jube vähe jääb aega mängida ja peab kõvasti pingutama, et kuu eesmärk ära täita. Ning puhkuse ajal kavatsen veel rohkem mängida, kuna unegraafiku saab puhtalt pokkeri järgi seada :P Kui suvekuude keskmine kuuteenistus 100k eeki ületab (ca 100h mängu kohta), siis sügisest hakkan tõenäoliselt täiskohaga pokkerimängijaks. Tundub, et olen täiesti kogemata leidnud lõpuks töö, mis mulle sobib.
Comment