[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #1

    [NL100 FR] Thanks for the Z

    Nii, kuna algus on olnud edukas ja mäng on jälle muutunud nauditavaks, siis liigun ilmselt jäädavalt üle full stacki peale, ja kuna agressiivne mäng on mu loomuses, siis loogiline valik on 6max lauad.

    Täna tõmbasin laudade arvu alla 10 peale ja oli kohe tunda, et on rohkem aega raskeid otsuseid läbi mõelda ning laudades toimuval silma peal hoida. Sess ise oli selline:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Punane joon tõuseb endiselt hoogsalt, aga põhieesmärk täna sai täidetud - SD joon oli üle nulli. Praegu tundub üks suuremaid leake olevat value võtmine, ju siis on riveri betsizing vale ja mis põhiline - ei tunneta veel piisavalt hästi ära thin valuebeti kohti. Samuti callin liiga kergelt riveri bette, kui on ilmselge, et villain sai oma draw kokku või hoiab monsterit, aga tahaks ju ikka üle kontrollida..

    Üsna suur puudus on hetkel see, et vastaste kohta on sample üsna väike või puudub sootuks, nii et HUD-i eriti kasutada ei saa. Aga eks see ajapikku täieneb.

    Õppimine on alles algusjärgus ja väiksemaid leake hakkan vast siis otsima, kui 100k+käsi läbi on mängitud, esialgu tuleb üldine kontseptsioon selgeks teha. Suht kalleid vigu tuleb kahjuks iga tuhande käe kohta 1-2 sisse, kus stacki lihtsalt ära kingin, aga siiamaani on selle kompenseerinud üle keskmise hea kaardijooks ning loodan, et iga sess nende vigade arv väheneb ja mäng paraneb. Alguses oli ka tilt üsna suur probleem, aga võtan selle kontrollimise eritähelepanu alla. Graafikult on näha 2 suuremat ära flippimist, aga mõlemal korral suutsin ennast kokku võtta ja mis põhiline, mitte quittida. Edaspidi mängin lühikesi, 1,5-2h pikkuseid sesse ja hoian laudade arvu 10 ringis.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Nagu näha, on esimene nädal läbi ja winrate suht solid, samas on olnud palju vigu ja tilti, mille siiamaani kompenseeris hea jooks. Edaspidi tuleb aga panna oskus maksma ning 7-8BB/100 (14-16bb/100) winrate peaks saama standardiks, enne kui ülespoole liigun.

    BRM-ist niipalju, et alustasin ca 20BI-ga ja kuna vahepeal kukkus üks boonus ka, siis praegu on kontol 63BI. Üles liikuda on aga kindlasti vara, selle asemel võtan boonuse võrra raha välja ja alles jääb 43BI, mille loodan kuu-pooleteisega 100 peale kasvatada ja siis NL100 ette võtta.

    Üks tabel stattidega ka lõppu. Ning palve - kui mõni osavam 6max mängima mingi eriti koomilise leak'i leiab, siis palun mitte kõva häälega naerma hakata vaid võiks diskreetselt siin märku anda Olen siiski alles 7 päeva õppinud-mänginud..

    3bet statti pole seal näha, see on 7.7

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Nüüd tabelit uurides näen veel üht (ilmselt) leaki, mis paistab silma viimasel real - foldi nupu leian peale flopi nägemist ikka maruharva üles, aga mis ma teha saan, kui villain pidevalt ise foldida tahab. Oeh, tööd on ikka metsikult teha..
    Last edited by sm112; 23.03.11, 03:52.
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

    Edu !

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

      edu sulle!

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

        Edu jah, üleminek on olnud väga edukas, ja ikka biidid küll :)

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #5
          Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

          Edu.

          Ilus punane jooneke.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #6
            Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

            Väga ilus graafik! :)

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #7
              Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

              Hoian pöialt.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #8
                Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

                Peaasi, et Sa mu NL100 laudu 20bb'ga ei pedereeri :D

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #9
                  Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

                  Mängisin ühe hulluga EUR 6max laudades 8 laual HU-d (enamus ajast ei tulnud keegi meid segama), ühel laual sain üsna leet stäki:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ühel hetkel olin ligi 2k EURi plussis, aga siis kaotasin kiirelt jälle poole ära. Päris huvitav oli mängida 200-300bb deep, ühel laual lausa 500bb deep - iga neljas käsi oli preflop 3bet ja selle tüübi fold to 3bet oli NULL. Kujutasin mängides ette Durrri ja Isildur1'e battlet ja nautisin iga hetke

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Kindlasti oleks saanud olukorda paremini ära kasutada, kasvõi tipus hit'n'runnida, aga mäng oli lihtsalt nii huvitav.

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #10
                    Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

                    Aii, vahepeal oli küll päris mõnus ju. :D GG ikkagi!

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #11
                      Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

                      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                      Peaasi, et Sa mu NL100 laudu 20bb'ga ei pedereeri :D
                      hahahaa

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #12
                        Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

                        IRW, ma arvasin, et ma mingi suvalise jõuluvanaga öösel möllasin, aga tuleb välja, et hoopis selline tegelane oli vastas :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

                          SQUi5HiiFiSH nüüd küll jõuluvana ei ole

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

                            kuda sul nonshowdown winnings nii kõrgel on ?!??!?!?!!1 tehke mulle selgeks

                            aitäh

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #15
                              Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

                              Raamatus oli kirjas, et kui tulistama kukud, siis lase kogu salv tühjaks, ehk kui juba teise barreli lasen, siis lasen kolmanda ka otsa ja päris tihti folditakse riveris, suht tihti floadin, teen turnis bluffminraisesid, mille peale ka agaralt folditakse, blufin scarecarde jne

                              Samas showdows winnings on liiga madal, nii et pean ilmselt veidi tagasi tõmbama. Praegu pean 2 nädalat täiskohaga tööl käima, nii et mängida eriti ei jõua ja keskendun rohkem õppimisele.

                              Comment

                              Working...