Nii, kuna algus on olnud edukas ja mäng on jälle muutunud nauditavaks, siis liigun ilmselt jäädavalt üle full stacki peale, ja kuna agressiivne mäng on mu loomuses, siis loogiline valik on 6max lauad.
Täna tõmbasin laudade arvu alla 10 peale ja oli kohe tunda, et on rohkem aega raskeid otsuseid läbi mõelda ning laudades toimuval silma peal hoida. Sess ise oli selline:
Punane joon tõuseb endiselt hoogsalt, aga põhieesmärk täna sai täidetud - SD joon oli üle nulli. Praegu tundub üks suuremaid leake olevat value võtmine, ju siis on riveri betsizing vale ja mis põhiline - ei tunneta veel piisavalt hästi ära thin valuebeti kohti. Samuti callin liiga kergelt riveri bette, kui on ilmselge, et villain sai oma draw kokku või hoiab monsterit, aga tahaks ju ikka üle kontrollida..
Üsna suur puudus on hetkel see, et vastaste kohta on sample üsna väike või puudub sootuks, nii et HUD-i eriti kasutada ei saa. Aga eks see ajapikku täieneb.
Õppimine on alles algusjärgus ja väiksemaid leake hakkan vast siis otsima, kui 100k+käsi läbi on mängitud, esialgu tuleb üldine kontseptsioon selgeks teha. Suht kalleid vigu tuleb kahjuks iga tuhande käe kohta 1-2 sisse, kus stacki lihtsalt ära kingin, aga siiamaani on selle kompenseerinud üle keskmise hea kaardijooks ning loodan, et iga sess nende vigade arv väheneb ja mäng paraneb. Alguses oli ka tilt üsna suur probleem, aga võtan selle kontrollimise eritähelepanu alla. Graafikult on näha 2 suuremat ära flippimist, aga mõlemal korral suutsin ennast kokku võtta ja mis põhiline, mitte quittida. Edaspidi mängin lühikesi, 1,5-2h pikkuseid sesse ja hoian laudade arvu 10 ringis.
Nagu näha, on esimene nädal läbi ja winrate suht solid, samas on olnud palju vigu ja tilti, mille siiamaani kompenseeris hea jooks. Edaspidi tuleb aga panna oskus maksma ning 7-8BB/100 (14-16bb/100) winrate peaks saama standardiks, enne kui ülespoole liigun.
BRM-ist niipalju, et alustasin ca 20BI-ga ja kuna vahepeal kukkus üks boonus ka, siis praegu on kontol 63BI. Üles liikuda on aga kindlasti vara, selle asemel võtan boonuse võrra raha välja ja alles jääb 43BI, mille loodan kuu-pooleteisega 100 peale kasvatada ja siis NL100 ette võtta.
Üks tabel stattidega ka lõppu. Ning palve - kui mõni osavam 6max mängima mingi eriti koomilise leak'i leiab, siis palun mitte kõva häälega naerma hakata vaid võiks diskreetselt siin märku anda
Olen siiski alles 7 päeva õppinud-mänginud..
3bet statti pole seal näha, see on 7.7
Nüüd tabelit uurides näen veel üht (ilmselt) leaki, mis paistab silma viimasel real - foldi nupu leian peale flopi nägemist ikka maruharva üles, aga mis ma teha saan, kui villain pidevalt ise foldida tahab. Oeh, tööd on ikka metsikult teha..
Täna tõmbasin laudade arvu alla 10 peale ja oli kohe tunda, et on rohkem aega raskeid otsuseid läbi mõelda ning laudades toimuval silma peal hoida. Sess ise oli selline:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Punane joon tõuseb endiselt hoogsalt, aga põhieesmärk täna sai täidetud - SD joon oli üle nulli. Praegu tundub üks suuremaid leake olevat value võtmine, ju siis on riveri betsizing vale ja mis põhiline - ei tunneta veel piisavalt hästi ära thin valuebeti kohti. Samuti callin liiga kergelt riveri bette, kui on ilmselge, et villain sai oma draw kokku või hoiab monsterit, aga tahaks ju ikka üle kontrollida..
Üsna suur puudus on hetkel see, et vastaste kohta on sample üsna väike või puudub sootuks, nii et HUD-i eriti kasutada ei saa. Aga eks see ajapikku täieneb.
Õppimine on alles algusjärgus ja väiksemaid leake hakkan vast siis otsima, kui 100k+käsi läbi on mängitud, esialgu tuleb üldine kontseptsioon selgeks teha. Suht kalleid vigu tuleb kahjuks iga tuhande käe kohta 1-2 sisse, kus stacki lihtsalt ära kingin, aga siiamaani on selle kompenseerinud üle keskmise hea kaardijooks ning loodan, et iga sess nende vigade arv väheneb ja mäng paraneb. Alguses oli ka tilt üsna suur probleem, aga võtan selle kontrollimise eritähelepanu alla. Graafikult on näha 2 suuremat ära flippimist, aga mõlemal korral suutsin ennast kokku võtta ja mis põhiline, mitte quittida. Edaspidi mängin lühikesi, 1,5-2h pikkuseid sesse ja hoian laudade arvu 10 ringis.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Nagu näha, on esimene nädal läbi ja winrate suht solid, samas on olnud palju vigu ja tilti, mille siiamaani kompenseeris hea jooks. Edaspidi tuleb aga panna oskus maksma ning 7-8BB/100 (14-16bb/100) winrate peaks saama standardiks, enne kui ülespoole liigun.
BRM-ist niipalju, et alustasin ca 20BI-ga ja kuna vahepeal kukkus üks boonus ka, siis praegu on kontol 63BI. Üles liikuda on aga kindlasti vara, selle asemel võtan boonuse võrra raha välja ja alles jääb 43BI, mille loodan kuu-pooleteisega 100 peale kasvatada ja siis NL100 ette võtta.
Üks tabel stattidega ka lõppu. Ning palve - kui mõni osavam 6max mängima mingi eriti koomilise leak'i leiab, siis palun mitte kõva häälega naerma hakata vaid võiks diskreetselt siin märku anda
Olen siiski alles 7 päeva õppinud-mänginud..3bet statti pole seal näha, see on 7.7
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Nüüd tabelit uurides näen veel üht (ilmselt) leaki, mis paistab silma viimasel real - foldi nupu leian peale flopi nägemist ikka maruharva üles, aga mis ma teha saan, kui villain pidevalt ise foldida tahab. Oeh, tööd on ikka metsikult teha..






TC
Comment