[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #61
    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

    Solid, GL !

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #62
      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

      Please coach me :D, aga really nice graph. Edu!

      Comment

      • imthcplant
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #63
        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

        Kena graph jh... Gl edasi... Rohelinekonn on mudas :D (Kuigi on suvi meeldib talle talveunes passida ehk jätkuvas mudas ):D

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #64
          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

          Solid graph. Uuenda ikka blogi edasi.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #65
            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

            mind hoopis huvitab kas 50bb laudades ss ei sega? Või kuna ise oled selle strateegiaga kõvasti lasknud siis tead mis nad teevad täpselt ja on kerge neid rottida.

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #66
              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
              mind hoopis huvitab kas 50bb laudades ss ei sega? Või kuna ise oled selle strateegiaga kõvasti lasknud siis tead mis nad teevad täpselt ja on kerge neid rottida.
              This. Neil ei ole minu suhtes seda matemaatilist eelist, mis vanasti oli shortidel laiema rangega 100bb stackide suhtes ning kuna efektiivne stack shordi vastu on endiselt 20bb, siis kõik taandub sellele, kes on parem short :) Raha neilt muidugi eriti ei saa, aga ilmselt olin/olen NL100-s üks paremaid shorte ja võidan neilt niipalju, et rake kompenseerida. Hea asi on see, et nad ei sega fishiga mängimist - ei isoleeri, ei 3beti lightilt, ei squeeze eriti. Austavad su tõstet ja suruvad ainult 4-5% ajast, ülejäänud korrad olete sina ja fish kahekesi. Ja fishidest rääkides - mu edu taga on tõenäoliselt hoolikas tableselecting, mis tähendab pidevat laudade vahetust ja uute laudade alustamist.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #67
                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                Ilus. ilmselt suudaks ise ka, kui tilt poiss l2heks ära ajust :D Any ideas ?

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #68
                  Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  9k kätt vahepeal juurde tulnud ja winrate veidi kerkinud isegi, liginedes 6bb/100-le. Reede on töölt vaba päev ja kavatsen neljap kuni pühap kõva grindi teha ning 120 tunni graafikust ette rebida, et jaanipäeval saaks 2 päevakest puhkust lubada endale.

                  Täna mängisin Pokerstars pro BryanHuangi üle :) Tavaliselt on stack suht shallow ja mingit tricki play'd ei ole ruumi teha, taon ainult valuebette. Seekord oli mõlemal 100bb+ stack ja sai veidi kavaldada, aga arvestades, et equityt oli ka kõvasti, liigitub see lüke pigem semiblufiks. Igaljuhul oli tal QQ ja peaaegu, et instafold. Põhimõtteliselt QQ/KK peale ma ta paningi, kaldega QQ poole.

                  Käsi ise selline:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  sry sir, but its the other way around. Pro mängis sind üle.

                  Tegi korrektse foldi vs sinu range, enne kui sa seal nii 67s vms ei mängi ei saa päris üle mängimisest mitte kuidagi antud näites rääkida

                  aga muidu läheb vist hästi ja edu !

                  Comment

                  • sm112
                    Grinder
                    • Jun 2009
                    • 776

                    #69
                    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                    Esiteks ei olnud see korrektne fold, kui anda mulle loogiline range JJ+/AK (turnis equity 51% vs. 49%), ja teiseks oli ta väga totralt 43% efektiivsest stackist sisse pannud, et turnis oma overpair blufiks pöörata. Üle oleks ta mu mänginud siis, kui ta oleks turni callinud/shovenud. Just the way I see it.

                    Mõtlesin veel selle käe üle ja minu arust on QQ-ga tema poolt bet/fold kõige halvem mäng üldse selles olukorras. Ta oleks võinud ka lihtsalt turni järgi checkiga ja riveri callida, oleks sama raha eest showdowni näinud ja blufi kinni püüdnud.
                    Last edited by sm112; 12.06.10, 17:23.

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #70
                      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                      Hateritele ka midagi - täna läksin esimest korda tilti see kuu ja kohe lõi swongi sisse.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #71
                        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                        Ultimate Grinder Leaderboard NL100 Juuni 2010:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Not bad imo. Vaatasin oma eesmärgid üle - uueks Juuni eesmärgiks on 10k$ profitit puhta mänguga. Rakeback (suurusjärgus 4k$) on boonuseks. Suudaks nüüd ainult veidi volüümi lisada, mängimisest on kergelt kopp ees. 44 tundi see kuu (4 graafikust maas).

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #72
                          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                          Mis su starsi alias on kah? :)

                          Comment

                          • pohhui
                            Julm Donk
                            • Jul 2009
                            • 91

                            #73
                            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                            vaata hoolikalt eelmist lisatud pilti

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #74
                              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                              üks päevikutest mida jälgin huviga teised mida jälgin on meta meeste omad

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #75
                                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                                Kui muu mindsetti ei riku, siis pidev võitmine ikka rikub. Mitu päeva juba halb eelaimdus, et see pull ei saa kogu aeg kesta ja täna siis lasin üle pika aja mitu tundi järjest robotlikult ja vihaselt C-mängu. Õnneks on tase niipalju tõusnud, et ka C-mänguga lasen peaaegu BE ja 6h peale tuli isegi näkased 100 taala kasumit (seni pole see kuu veel ühtegi kaotavat sessi olnud). Poole sessi peal olin obv 400 taala plussis ja siis läks C-mode peale. Ilusa graafiku rsk rikkus ära, mingi jõnks tuleb nüüd sisse :P Karistuseks mängin homme ka 6h ja rebin tagasi 120h graafikusse.

                                Comment

                                Working...