[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • measke
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 58

    #46
    Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis

    "the thin red line" on deuces cracked.com ?

    50 NL oleks selle järgi optimaalne kui sinine joon on punasest üleval pool. Sinu graafik sobiks rohkem high stakes juurde. Small stakes'is ei tohi liiga palju ka mõelda :P Regulare võib vahest kimbutada, aga põhirõhk peaks olema fishide showdowile viimisel.

    Graafiku viimane osa paistab juba optimaalne. Paistab, et kaardid olid ka head

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #47
      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

      Full stackiga mängima hakkamine oli üks kuradima hea otsus. Juba eelmine kuu mängisin enam-vähem pooleks 20bb ja 50bb stackiga, ning tulemused olid üsna head (2,6bb/100 106k käe peale), see kuu läksin jäädavalt 50bb peale ning lausa lust on kohe mängida, kui raha stabiilselt peale voolab. Loodetavasti suudan 5bb/100 winratet hoida, mis 24-l laual mängides on minu arvates NL100-s ikka väga hea näitaja.

      Rakebacki on juunis kogunenud 630$ ning hetkel liigun kenasti oma selle kuu eesmärgi suunas - profit 10k$ ja 120h mängu.

      Äkki ma ikka ei ole lost case..

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #48
        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

        jube mis voluumi sa annad .. 4-5k k2si p2evas .. ei ole lihtne :D

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #49
          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

          Vääga haige graafik :P

          Selliseid vaadates on insta motivatsioonilaks, et rohkem grindida :)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #50
            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

            Kõva värk!GL!

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #51
              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

              Paar stiilinäidet herocallidest, mida ma aegajalt teen ja ca 4 korda viiest ees olen (seitsmes meel ütleb, et fish bluffib/mängib oma kätt way üle ning pean ainult mõtlema, kas mu käsi beadib bluffi)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Üks WTF käsi ka (üsna sageli overbet/shoven nutsi riveril, kui pot on väike ja kindlasti on see kasumlikum käik kui standard valuebet)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Ning lõpetuseks 4 kätt kuuest, millega eilse sessi ajal kaotasin full (50bb) stacki.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Kuna need käed sattusid kõik suht lähestikku, siis hetkeks tundsin, et tilt tuleb peale ja suutsin ühe käega rumalalt ka veidi raha kaotada, aga sain kiirelt üle ja lõpetasin ca 5k käelise sessi siiski 4,7bb/100

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #52
                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                you are the man ! Väga viis mäng sinu poolt

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #53
                  Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                  9k kätt vahepeal juurde tulnud ja winrate veidi kerkinud isegi, liginedes 6bb/100-le. Reede on töölt vaba päev ja kavatsen neljap kuni pühap kõva grindi teha ning 120 tunni graafikust ette rebida, et jaanipäeval saaks 2 päevakest puhkust lubada endale.

                  Täna mängisin Pokerstars pro BryanHuangi üle :) Tavaliselt on stack suht shallow ja mingit tricki play'd ei ole ruumi teha, taon ainult valuebette. Seekord oli mõlemal 100bb+ stack ja sai veidi kavaldada, aga arvestades, et equityt oli ka kõvasti, liigitub see lüke pigem semiblufiks. Igaljuhul oli tal QQ ja peaaegu, et instafold. Põhimõtteliselt QQ/KK peale ma ta paningi, kaldega QQ poole.

                  Käsi ise selline:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Kuna mängime temaga väga tihti koos, siis aegajalt ajame chatis ka kergelt juttu (niipalju, kui mul 24-tablemise kõrvalt aega üle jääb). Tüüp pidi kohe Tallinna tulema Baltic Festivalile - ei tea, kas võiks pakkuda, et teen talle õlle välja? :P

                  Comment

                  • imthcplant
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #54
                    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                    Post kus panid mitmed käed kus nö readid vastast et tal bluff siis esimene ja teine käsi küll eriti ei ole midagi erilist... Esimesel turni aktiivsus reedab ära et vastasel on õhk ja river blank....
                    Teisel käel ehk juba miskit on aga mitte oluliselt..

                    GG ja GL

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #55
                      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                      Kas see pro mängib siis pidevalt nl100 või?

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #56
                        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                        Mõne jaoks ei ole midagi erilist, teine ei hakkagi aru saama, millal blufitakse ja millal valuebetitakse. Mu eesmärk ei olegi callingstationi mängida, et mingeid eriti kavalaid bluffe vahele võtta, vaid suht kindlad, lausa ilmselged blufid ära callida. Näide oligi toodud sellest, milline donkvillaini liin suht 80-90% ajast puhas bluff on. Tore, et see sinu jaoks niisama kerge tuvastada oli :)

                        Ja see pro mängib hetkel jah ainult NL100, suht iga päev ca 8-12 lauda korraga. Enamuse (võibolla kogu aja) just 50bb laudades. Ta põhisissetulekuks on (live) turniirid.

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #57
                          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                          Mängisin ka kunagi shorty ja istusin ka selle proga ühes lauas, luckys mulle kaks korda jutti ära 2outeri :D Aga väga ilus mäng ja muidugi tee õlts välja :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #58
                            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                            AI oleks kütnud, siis sa commited ja A high call ? V2ga bright vana imo ei tundu. St imo leiab tema poolt vaadates paremaid spotte kus bluffida

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #59
                              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                              Jah, turni reraise tehes committisin ära ennast ja oleks kindlasti pidanud AI callima. Reraisema hakates oli küsimus, kas kohe shoveda või minraiseda. Viimane tundus märksa tõhusam, samas kui shove oleks ta QQ-ga ilmselt isegi ära callinud. Eks meil käis varem ka omavaheline madistamine ja kerge meta ning lihtsalt hea meel oli, et suutsin ta esiteks õigele käele panna ja teiseks readisin ära, et ta pikemalt mõtlemata selle käe foldib.

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #60
                                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                                Hei djüüds, rate my graph.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Kolmandik kuust läbi ja eesmärgist isegi ees, ainult tunde on 40 asemel kõigest 35 mängitud siiamaani. Graafiku pealt võib vist hakata mingit trendi välja lugema. Rohelinekonn muidugi ütleks selle peale "fish on a heater".

                                Comment

                                Working...