Re: [NL50 6max] sm112 Pokerstarsis
Krt see 250bb deep mäng on ikka räigelt variatsioonirikas minu stiili viljeledes. Alguses muidugi tagusin mõnuga mõned setid kinni, enne kui kohanema hakkasin. Lõpp on aga kena.. Ja huvitav on veel see, et HUD-ist ei tundnud kordagi puudust. Ja oh seda vallatut punast joonekest jälle, see mulle ainult kasumit toodabki. SD joon on stabiilselt nulli ringis/alla selle..
Krt see 250bb deep mäng on ikka räigelt variatsioonirikas minu stiili viljeledes. Alguses muidugi tagusin mõnuga mõned setid kinni, enne kui kohanema hakkasin. Lõpp on aga kena.. Ja huvitav on veel see, et HUD-ist ei tundnud kordagi puudust. Ja oh seda vallatut punast joonekest jälle, see mulle ainult kasumit toodabki. SD joon on stabiilselt nulli ringis/alla selle..
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



, 10
, K
, 9




Comment