[NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #181
    Re: [NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

    Irw, rohvel session:)
    Pidevalt +30..+50 vahel sessioon, siis tõmmati nulli, viimase saja käega +80 ja panin lauad kinni. Saab normaalselt magama minna, kell on 5. ;D
    Last edited by raunsz; 22.05.10, 03:10.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #182
      Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

      Algselt postitas raunsz Vaata postitust
      http://www.pokerhand.org/?5453705
      obv, et AA vastas siin? Ei näinud mõtet raha kulutada :(
      "Jeesus Maria!" karjatas eit.

      Käsnaka jutt jäta meelde.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #183
        Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        "Jeesus Maria!" karjatas eit.

        Käsnaka jutt jäta meelde.
        Mis täpsemalt käsnakas ütles?
        No ma tean, et ässad olid, seega ei näinud mõtet raha kulutada.

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #184
          Re: [NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

          Kui sa "tead" et ässad on siis pole mõtet preflop callida ka tema 4beti. Foldi kohe, sest vastasel juhul väga -EV play.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #185
            Re: [NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

            Ma ei eitagi, et tean oma viga, preflop mäng on mööda!! :) Flop ka! :D bad play sir1

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #186
              Re: [NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

              seda tead, et põhiline raha tuleb turnist ja riverist?

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #187
                Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                Tean!

                Aga teinekord on ka AK nuts!

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #188
                  Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                  Mis kasutajanimi on FT?

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #189
                    Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                    raunsx

                    Ma ei teagi, kas praegu hiiter vms, aga koos boonustega olen rolli 770 peale ajanud (350 pealt).
                    Ftp-s keskendun ainult NL25 nüüd, PS-s NL10.
                    HU enne ei näpi kui roll 1700. ;D

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #190
                      Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                      Maikuu on ilus olnud, peab meeldima! <- läksin starsist FTP-sse



                      Lõpuks ometi saab maitsta neid vilju, mida 4 kuud micromicromicros hooranud olen. :P
                      Praegu jah hiiter võib öelda, eks näeb kaua vastu peab. Samas üliswingilisi päevi on olnud, kus midagi ei pea ega tule. :D
                      Last edited by raunsz; 28.05.10, 01:59.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #191
                        Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                        kuida starsi ja FTP vahe tundub?

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #192
                          Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                          Starsi soft on 1st nuts, alguses FTP nii ebamugav, aga harjusin ruttu. Lauad suht sama- kohtab täisfishe ja regulare. FTP-s on rake norm. Actiont saab ka kõvasti minu arust. :D

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #193
                            Re: [NL5] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                            MAI 2010
                            50k kätt - FAIL - 37k kätt
                            mindset korda - PASS - mindset OK
                            kolida FTP-sse - PASS - väga rahul ka FTP-ga seni
                            üks SNG õhtu - FAIL - keskendusin cashile :P
                            üks 10h-ne session :D - Fail - ei viitsinud kunagi ;D
                            profiti kohta eesmärke pole - PASS - rahul profitiga
                            rohkem alkoholi tarbida- see kuu ainult 1x tsüklis - FAIL - 3x jõin veits õlle, 1x jõin 30% end kasti
                            STARS

                            FTP

                            Näppisin veel NL50 HU ka - kokku profit sealt $150
                            Boonuseid sain ka veits - $80 ftp rb, FTP boonus $120, starsis mingi $100
                            KOKKU MAI KASUM = $886 = rahul

                            JUUNI 2010
                            35k kätt
                            profit $500
                            lugeda 1 pokkeriraamat
                            mitte näppida HU ega SNG
                            mängida ainult NL25 FTP ja NL5/NL10 Stars
                            sportida 4x nädalas vähemalt 2h
                            vaadata jalkat MM
                            Last edited by raunsz; 03.06.10, 21:44.

                            Comment

                            • Dicer
                              Julm Donk
                              • Jan 2010
                              • 92

                              #194
                              Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                              LOL @ tarbida rohkem alkoholi, tavaliselt on kuttidel sellega probleeme, aga sa tahad rohkem juua, interesting

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #195
                                Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                                Nojah, ülivähe võtan oma vanuse, elukoha, jms juures. Peaks rohkem pidutsema ja nautima, liiga palju nolife Sotsiaalne elu kannatab. :P

                                See kuu algus huvitav. Hiiter -> busto -> hiiter. Suur swing sees juba. ;D

                                edit: dicer, annan oma parima! : )
                                Last edited by raunsz; 02.06.10, 10:17.

                                Comment

                                Working...