Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini
Sul ?
Mul on KK/QQ vs AA liiiiiiiiiiga palju isegi. üks päev tuli -5bi ainuüksi nende rigged setupite pealt
Algselt postitas Owner85
Vaata postitust
Mul on KK/QQ vs AA liiiiiiiiiiga palju isegi. üks päev tuli -5bi ainuüksi nende rigged setupite pealt
K 

Comment