[NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nylander
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 175

    #31
    Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

    Algselt postitas Ämmapets Vaata postitust
    No mikros ei tohiks eriti raske olla ülepaaride ja TPTK foldimine, kui tight mängija sind madalal flopil raiseb. Settide vastu bustoks joosta pole ka kõige targem tegu minu arvates. Täna foldisin nt 2 korda QQ ja korra KK sellistes olukordades. Mis mõtet on callida, kui villain, kelle agg on 0.5, flopis paugutama hakkab?
    nõustun 100%

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #32
      Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

      Floppi broadway jälle ja ikka splitti. :D

      Comment

      • Nylander
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 175

        #33
        Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

        enne kui PF ennast commitid mõtle 10 x järele järg kord, kui sa arvad et käsi on commitimist väärt siis parem lükka nupud sisse sest sa tahad riverini näha kaarte
        EDIT: sattusin ühte lauda isikuga:D
        ja ära mängi shortstackina
        Last edited by Nylander; 07.03.10, 17:31.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #34
          Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

          Tänud jep!

          Mängisin just 20 FPP turnat. 0.5 taala kukkus nagu naksti.
          Viimane käsi AA, millega seal ära ei callitud, aga välja ma lendasin. 4 tüüpi callisid. :P

          Comment

          • Nylander
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 175

            #35
            Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
            Tänud jep!

            Mängisin just 20 FPP turnat. 0.5 taala kukkus nagu naksti.
            Viimane käsi AA, millega seal ära ei callitud, aga välja ma lendasin. 4 tüüpi callisid. :P
            congrats et sul sellisel donkamendil õnnestus hittida, minu arust on sellised donkamendid hullemad kui NL2 ,total tilt ja variatsioon tappev

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #36
              Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

              Tilti ajab!!! 3h näen vaeva, et natuke teenida ja siis 3 kätt piisab, et river kõik ära nullib. Ilusti kaheaudine riverisse. Thank you, Pokerstars!

              Comment

              • Nylander
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 175

                #37
                Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                Tilti ajab!!! 3h näen vaeva, et natuke teenida ja siis 3 kätt piisab, et river kõik ära nullib. Ilusti kaheaudine riverisse. Thank you, Pokerstars!

                Riverstars!!!!:D

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #38
                  Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                  Sry, et siia nii postitan oma käsi veel. Kannatab ära ehk! :)


                  Enivei, mis nii viga peluda! :D

                  edit: ja veel http://www.pokerhand.org/?5252415
                  lol mida need vennad mõtlevad :S

                  edit2: http://www.pokerhand.org/?5252463 sain respekti vähemalt. ütlesin juba PF-s, et ma tean, et sul on ässad, aga ma lähen gämblima:D

                  edit4: 1001 kätt sess. viimane käsi -0.4 taala :/, aga vaadake seda kindlasti! :D päris sick! http://www.pokerhand.org/?5252521
                  Last edited by raunsz; 09.03.10, 03:39.

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #39
                    Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                    Tere, täna suht OKEI päev.
                    +6 bi siiani.
                    Ja sellist asja tahaks vältida nagu paar päeva tagasi oli. :P :D 3h rookisin nööpe kokku ja piisas 5-10st minutist, et busto olla.

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #40
                      Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                      Oled fpp pro nüüd :D

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #41
                        Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                        Suht jura rsk.
                        Ilus mõnus grindida.. läheb ilusti ka, siis saan flopist set. igal tänaval raisede peale lithsalt call - näitab flush.
                        Siis 84o cräkib mu AA ära (flopist 84x), miks üldse pf-s ta callis aru ma ei saa.
                        Siis AK vs KQ, flopis K, river Q ja ongi jokk. Tõmbas kenasti miinusesse. Jobud! :d

                        edit:
                        midagi ilusat ka kalade vastu nüüd!


                        edit2: avastasin täna, et irw mis urgas see riverstars ikka on. Tüüp pani kõik oma nööbid mängu riverisse hittimise nimel ja tuli ära - ilusti ässad mucki jälle ;D skillgame käib kõrgemas astmes. poker after dark mängijad kõik vist, mingi lepingud full tilt pokkeriga sõlmitud jne.. kalaparv rsk..

                        edit: tänane pilt on ümber nulli nagu südamelöögi graafik :D

                        edit5545: pelusin öö otsa suht ja vastutasuks lõpuks 1 tasuta koolilõuna ilma mahlata :D

                        .. btw huvitav rekord täna mul. ässad 5-st 1 tulnud, ehk siis 4x muckinud . :d AK ei taha ka üldse tulla .. kus räägid :D 5s lauas AK just, rängalt miinust jälle :P
                        Last edited by raunsz; 10.03.10, 08:37.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #42
                          Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                          Miks sa ei mängi full stäkiga?
                          Enamuses su "võidukätes" oleks sa palju rohkem teeninud!

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #43
                            Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                            Rõve urgas stars.
                            Ükski tõmme ei tule, kõik riverid keeravad käna jne .

                            Palju te rekord on, et AA-ga ei tule. Mul mingi 12x olid AA-d. 1x sain pot, 3x blindid, 2x foldid flopis ja 6x sõideti teerulliga üle. Saaks aru, et mingi set vastas, aga jube näha 84o, J6 vms..

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #44
                              Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                              Tra räige mõnitamine käib ikka. :P vastane floppab kunnineliku ja haige slowplay käib, turn muidugi annab mulle 9 (mul käes 99). ... :S

                              Comment

                              • Ämmapets
                                Jube Noob
                                • Oct 2009
                                • 171

                                #45
                                Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                                Ää põe, mul ka see kuu ässad parajalt miinuses. Täna sattusin kaks korda KK vs AA PF AI olukorda, ei leia nende kunnidega foldi nuppu üles that´s the real life, mäng käib edasi.

                                Comment

                                Working...