[NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #1

    [NL25]

    Tere kõigile, olen Rauno. Grindin Pokerstarsis NL5 praegu. Tõsiselt küna ja rigged urgas ikka viimasel ajal. Nii palju runner runnereid saanud, et pahaks ajab. Kaardijooks ja flopp nagu tuleb ikka, aga turn ja river tahavad väga palju ära anda.
    No ise olen ka donk ja pean õppima!


    Mängin teist kuud. Oman läpat, seega volüümi on vähe, et mugavalt mängida. :D

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by raunsz; 16.07.11, 04:04.
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #2
    Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

    Märtsikuu eesmärgid:

    teha parem kuu kui veebruar (st +5 usd, lol:D)
    õppida mängima
    teha vähemalt 30k kätt
    õppida veel
    õppida koolis ka kooliasju
    rohkem analüüsida käsi

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #3
      Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini


      Kas see õigesti mängitud? Või flopis suurem bet? (sellist jura tuli mul kõvasti viimasel ajal:D:D)


      Mida pidanuks tegema ehk?


      Turnis nööpe ?


      liiga palju slowplayd? (kuigi need fishid ei viska ühegi tõmbe peale ära:S)


      see hea :D


      see veel parem :D


      kas tegin midagi valesti?


      lõpetuseks rekordkäsi ... :P


      ... ja midagi ilusat ka starsi poolt

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #4
        Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

        Vaatasin paar kätt kiiruga üle ning sa betid liiiga vähe!
        Beti kuskil 70-80% lähedusse potti, mitte pool või veel vähem :D

        Comment

        • Toots_x
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2009
          • 320

          #5
          Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

          Vii ennast kindlasti kurssi korralike betsizedega.

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #6
            Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

            http://forumserver.twoplustwo.com/78...micros-430637/

            pole tänu väärt
            Last edited by mcbethk; 03.03.10, 11:37. Põhjus: krt vale link :D

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #7
              Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

              väikestes limiitides ei slowplay monsteritega,ainult bet bet ja value value,5es käsi on standard,6es käsi oli mul idente eilsega,earlylt viskaksin mucki,positsioonilt kütaksin otsa preflopis,7mes käsi pres paneks otsa,kui call siis lõpuks shoveks ise ka,standard biit,8sas käsi,open raise suuruseks kasuta 4xBB ja viimase käe puhul lükka julgemalt turnis ja riveris!lauas ole fullstackiga ja betzize paika!
              Edu laudades!

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #8
                Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                tänud kõigile!

                lõpetasin praegu mini-sessi. f*** jälle mitu korda äss riveris ja pidin mucki panema oma käed :(

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #9
                  Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                  Hakkab minema pisut. Päris ilusa käe sain just. :)

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #10
                    Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                    Naisssssss, aga tänu sellele, et autoreloadi peal pole, jäi ühe õlle raha võtmata.

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #11
                      Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                      Ma pole 10 taalaga sees pärast bustoks (0 USDi peale) langemist. Mul pole 10 laua jaoks nii palju rollii isegi ju. :D

                      Aga üks asi veel.. kas vahepeal peaks flopist set foldima?

                      Ma ikka päris kaua ägisesin siin ja lõpuks callisin, hirmsasti kartsin küll Q või J poketit näha vastas, aga mingi VP40 tüüp oli ja otsustasin callida. Tavaliselt nad slowplay'wad mu vastu sellist kätt rohkem.
                      btw: cräkkisin 22-ga ka aabitsad ära. :)
                      _________
                      Tänud, nuts full house straight flushiga crackida oli küll päris hea tunne.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                        bemmini on pikk tee ...:D

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #13
                          Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                          Kui 5-st 4 runner runner flushe ja runner runner ridu, mu flopatud rida ära ei kräkita ja set vs set enam ei tuleks 9 päeva järjest nagu vahepeal oli, siis see tee aina lüheneb ja lüheneb.

                          Praegu ca 20 taala päevas NL5-s. :D Peaks veits rohkem mängima ainult. Tihti teen ca 1-2h-se (mitu tükki päevas) sessi ja aitab.

                          Comment

                          • Nylander
                            Jube Noob
                            • Oct 2009
                            • 175

                            #14
                            Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                            nja mul ka sama teekond vaja kooli asju teha ja siis pärast kooli kella üheni öösel NL5s nüüd juba, ehk siis umbes 7-8 tundi, ma arvan et selle kuu lõpuks on NL 10 laks ka kui kõik ilusasti kinni makstakse ja fishid ei tõmba oma 2,3 oudiseid, aga edu.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #15
                              Re: raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                              Antud käes küll ei foldi kunagi setti.
                              Miks üldse pf callid 3beti,kui flopis setti foldima tahad hakata.

                              Comment

                              Working...