Tere kõigile, olen Rauno. Grindin Pokerstarsis NL5 praegu.
Tõsiselt küna ja rigged urgas ikka viimasel ajal. Nii palju runner runnereid saanud, et pahaks ajab.
Kaardijooks ja flopp nagu tuleb ikka, aga turn ja river tahavad väga palju ära anda.
No ise olen ka donk ja pean õppima!
Mängin teist kuud. Oman läpat, seega volüümi on vähe, et mugavalt mängida. :D
Tõsiselt küna ja rigged urgas ikka viimasel ajal. Nii palju runner runnereid saanud, et pahaks ajab.
Kaardijooks ja flopp nagu tuleb ikka, aga turn ja river tahavad väga palju ära anda. No ise olen ka donk ja pean õppima!
Mängin teist kuud. Oman läpat, seega volüümi on vähe, et mugavalt mängida. :D
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




teha parem kuu kui veebruar (st +5 usd, lol:D)
:D
Comment