Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini
Mina sinu asemel ei torgiks sellise rolliga nii kõrgel! Juba väikese downswingiga busto väga kiire tulema imo!
Mina sinu asemel ei torgiks sellise rolliga nii kõrgel! Juba väikese downswingiga busto väga kiire tulema imo!
Comment