[NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • E-Kunn
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 261

    #166
    Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

    Mina sinu asemel ei torgiks sellise rolliga nii kõrgel! Juba väikese downswingiga busto väga kiire tulema imo!

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #167
      Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

      Algselt postitas raunsz Vaata postitust
      tglt see toimubki nii, et mingi 20-30 minutiga saad ca 500 eek jne :D
      ja tegelikult võib see toimida ka nii, et 5 minutiga oled 1000 kroonist ilma.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #168
        Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

        Targem on mõelda ikka buy-inides, mitte eekides, mille eest saab õlut osta. Aga BR managament suckib sul. Alusta parem madalamate HUSNG-dega või varsti avastad, et oi 2h sessiga 10 buy ini läinud (paar deepstack coolerit ja paar spewi). Ma lihtsalt ei näe põhjust, miks peab raske vaevaga ja mitmeid tunde NL10s teenitud raha maha donkama.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #169
          Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Targem on mõelda ikka buy-inides, mitte eekides, mille eest saab õlut osta. Aga BR managament suckib sul. Alusta parem madalamate HUSNG-dega või varsti avastad, et oi 2h sessiga 10 buy ini läinud (paar deepstack coolerit ja paar spewi). Ma lihtsalt ei näe põhjust, miks peab raske vaevaga ja mitmeid tunde NL10s teenitud raha maha donkama.
          1+

          igatpidi nõustun suga.

          Mul tihtipeale hoopis nii,et kui jutt käib kuskil eekides(a.la palju miski maksab kuskil) siis laksult kohe arvutan $ ja mõtlen BI.
          Nt.
          vapsee odavad kõrvaklapid siin poes müüa...wtf 1.BI aint

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #170
            Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

            Haha, endal on ka mõnikord nii. 20bb kallim kui eelmises poes? Easy fold.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #171
              Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

              Mul ka nii pokker mõjuma hakkanud. Nt müüja ütles poes "tšekk?" ma kuulsin kohe "check" ja vist lausa ütlesin raise või muck vms :D ..

              Elan Mustamäel. Minu trollipeatus on eelviimane kohe, ainult troll nr 3 läheb sinna, aga 2 trolli (nr 4 ja nr 9) lähevad üle-eelviimasesse. Kui kuskil trollli ootan ja näen, et mingi 4 või 9 tuleb, mõttes kohe "krtt 2nd nuts".

              Muidugi tänud teie mõtete eest, mis on ka täiesti loogilised ja pmst isegi kohustuslikud. Kunas mul Starsi BR on juba üsna viisakas ja HU millegipärast sobib rohkem kui nt SNG või turnad, siis valin pigem selle.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #172
                Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                :o

                MU FAIL: kardaanirist oli; D
                mina see ka ei olnud. in case you were wondering.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #173
                  Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  mina see ka ei olnud. in case you were wondering.


                  see pole sina?

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #174
                    Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                    ei ole. FTPs täitsa teistsugune nimi.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #175
                      Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                      Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                      Muidugi tänud teie mõtete eest, mis on ka täiesti loogilised ja pmst isegi kohustuslikud. Kunas mul Starsi BR on juba üsna viisakas ja HU millegipärast sobib rohkem kui nt SNG või turnad, siis valin pigem selle.
                      Hmm, mitu bi-nni on sinu jaoks viisakas br? Millest sa järeldad et sulle HU rohkem sobib? Sa oled teinud 2000k kätt ja sa arvad, et võid nl10 bankrolliga+ siis see 400$ mille heateriga oled võitnud NL50 HU regulariks hakata?

                      Ma ei mõtle midagi negatiivselt, lihtsalt uudishimulikud küsimused, mis sinu teksti kohta tekkisid

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #176
                        Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                        No ma ei viitsi sellest rääkida enam väga.
                        Selline HU variant meeldib lihtsalt rohkem kui mingi SNG HU chippidega. Päris cashiga meeldib rohkem, aga kahjuks on NL50 miinimumlimiit seal.

                        Ma tagasi FTP NL10 nüüd. :P
                        Ligi 850 kätt ja +2bi sess.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #177
                          Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                          4h pokkerit - 3bi.
                          AA, KK, JJ miinuses
                          Ainult flush oli räigelt plussis, muu suht jura. Tagasi NL5 vist, kaotan vähem, võidan vähem.

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #178
                            Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                            Idiootne! wtf tra!! ?

                            Täna mingi 4-5x läinud all in QQ vs AQ või KK vs AK. Alaati see türastunud A flopis!
                            Ässade vastas alati set :D:D:D:D pmst 70% on set vastas. Või kui mul AA siis saan blindid. Aga noh, väike pluss ikka püsib, siis ei tohiks viriseda ju... aga nii ei saa võtta, selline pidev istt võtab närvi mustaks!.. Jube ikka ! :( Mitte mingit abi ei saa kuangi flippidel ja noh KK vs AK pole ka flipp. AI olles ei tule kokku draw jne...


                            obv, et AA vastas siin? Ei näinud mõtet raha kulutada :(

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #179
                              Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                              Omg! :D no see viimane käsi. Ta 4betib sind PF...callid 4beti ja siis hakkad sellisel flopil veel foldima. Väga bad play minu arust.
                              Kui sa oled täiesti kindel, et AA vastas antud venna puhul, siis foldi PF 4betile. Kui sa otsustad callida, siis vaid seepärast, et juhul kui ta 4bet PF võis olla ntx JJ või QQ, mis ta 5betile maha viskab, et siis flopis talt see ülejäänud nuts ka välja imeda. Seega otsusta PF ära, et kas tahad bustoks minna või mitte.
                              edit: kui callid 4bet, siis see käik flopis vastase poolt on täpselt see mida sa ootad ja snapcall!
                              Last edited by k2snakalle; 22.05.10, 02:01.

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #180
                                Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                                tahtsin K-d hittida floppi :D

                                jälle JJ vs QJ tra see Q ikka flopis

                                Comment

                                Working...