[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #10651
    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Väga vinge. Postita rohkem käsi ka aegajalt ja pajata muust huvitavast.
    Pokkerikäsi kajastan suht igapäevaselt enda Twitteris@ https://twitter.com/hotcocacola


    Aeg on shampanjaga aastale korralik punkt panna.
    Ilusat aastavahetust kõikidele!
    Last edited by hotcocacola; 31.12.14, 15:11.

    Comment

    Working...