[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #10606
    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #10607
      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.



      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by hotcocacola; 17.11.14, 16:25.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #10608
        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        280 kilone pidu oli kellelgi:-)

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #10609
          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          mis saidi pealt need andmed ?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #10610
            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Suht naljakas on näha nosebleed regu plo200s. Tema algstack (100bb-d)on sama suur, kui kõrgemas mängus bigblind.

            Last edited by hotcocacola; 17.11.14, 21:37.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #10611
              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Sooviks eraisiku laenulepingu .doc faili või veebilehte koos infoga. Oskab keegi mõnda head linki/faili sheerida? Kiire googeldamine ei andnud head tulemust :(.

              Kui lepingut pole, aga eksisteerib Facebooki chat, kus mõlemad nõustume summaga/intressidega/laenu pikkuses, kas seda saab lepinguna võtta või see on puhas bllshit?

              Tänks!

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #10612
                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                kui notar pole kinnitanud, siis võid selle lepinguga nagunii p---t pühkida imo

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #10613
                  Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  nüüd ma saan aru miks aegajalt chatis mind WCGRideriks kutsutakse.. ta on omale sama avatari pannud mis mul juba aastaid..

                  Comment

                  • Hullapple
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 364

                    #10614
                    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Sooviks eraisiku laenulepingu .doc faili või veebilehte koos infoga. Oskab keegi mõnda head linki/faili sheerida? Kiire googeldamine ei andnud head tulemust :(.

                    Kui lepingut pole, aga eksisteerib Facebooki chat, kus mõlemad nõustume summaga/intressidega/laenu pikkuses, kas seda saab lepinguna võtta või see on puhas bllshit?

                    Tänks!
                    Facebooki chat p2ris hea ei ole kuna sinna asjaliku jutu vahele voib tulla ka muud jama. Ise olen sellise laenu "lepingu"/"kokkuleppe" teinud e-maili teel. facebookis r22kisime detailid l2bi ja siis e-maili vahetuses oli juttu ainult konkreetsest asjast.

                    Stiilis...

                    Mina Juhan laenan bla bla EUR selleks tolleks asjaks. intress bla bla. tagasimakse kuupaev bla ba.

                    Alati voib juurde panna ka mis iganes muud tingimused teil on.
                    Oluline on see et teine osapool kinnitaks su e-amili ja oleks koikide tingimustega nous

                    Comment

                    • lont
                      Jube Noob
                      • Jan 2009
                      • 112

                      #10615
                      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      kuniks emaili/Facebooki vms suhtlusvormi sisselogimine pole ID kaardi põhine saab teine pool hiljem alati väita, et tema pole seda meili saatnud v chatti seda kirjutanud, seega need suht õigustühised.

                      Kirjuta jah lihtsalt summad, kuupäevad, intressid ja siis failile digitaalne allkiri ID kaardiga, väga mugav ja dokumendina lollikindel.

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #10616
                        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Kui arvad,et inimene pole usaldusväärne,siis pole mõtet laenu anda.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #10617
                          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Minu arust on 2 varianti kuidas laenu antakse
                          1) Antakse sõna peale. Pole vaja mingeid fb, ega maile ega lepinguid
                          2)Kui antakse poolscammerile laenu, siis kv hüpoteeki koos lepinguga ja vsjo

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #10618
                            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Oleneb summadest... €100K annaksid ka siit foorumist kellelegi sõna peale?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #10619
                              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Vastane on random vaal, 3b 16%. Võisin ajada ta tilti selle käega: http://weaktight.com/7165899

                              Kohe next hand:
                              Kas peaksin flopil open shippima? Chk-fold tunduks lahe, sest tegemist on 5-way potiga, aga flopiks on pot 182€.





                              €1/€2 Pot Limit Omaha Hi
                              6 Players

                              Stacks:
                              UTG KiWic (€200) 100bb
                              UTG+1 Farbror_Falu (€109.22) 55bb
                              CO nice1none (€249.08) 125bb
                              BTN Hysse (€245) 123bb
                              SB snabblars (€219.25) 110bb
                              BB hotcocaEST (€321.75) 161bb

                              Pre-Flop: (€3, 6 players) hotcocaEST is BB J A A J
                              KiWic raises to €7, 1 fold, nice1none calls €7, Hysse calls €7, snabblars calls €6, hotcocaEST raises to €42, KiWic calls €35, nice1none calls €35, Hysse calls €35, snabblars calls €35

                              Flop: Q 9 2 (€182, 5 players)
                              snabblars checks, hotcocaEST checks or SHIPPSSS????!?!?!, KiWic goes all-in €158, 2 folds, snabblars folds, hotcocaEST calls €158
                              Last edited by hotcocacola; 20.11.14, 03:41.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #10620
                                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Open ship 5way on spewy.

                                X/F optimaalne liin, kui keegi peaks UTG flopi shove maha callima.

                                Comment

                                Working...