[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #10561
    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas Junken Vaata postitust
    gei? 1st world problems. Sorry et sa nii hetero oled :D
    aga no eks taolist reaktsiooni oligi oodata siinsete poolt... mis teha kui pea muud ei võta

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #10562
      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      junken hakkas uuesti pokkerit mängima, loodan et võidab korralikult, näitaks et pokker pole surnud.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #10563
        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Mängisin ühe fishiga NL200hud ning mott kadus. Otsustasin teha väikse video.
        Enda mängu hindaksin 5p skaalal 3ga.

        NB! Kuna mängisin kolmel saidil, siis teiste saitide helid jooksid videosse sisse, sry!

        Size: 100mb
        Pikkus: 1h
        Download link Mega.co.nz: https://mega.co.nz/#!FFsFVQbD!-5fVI5...sKJiiEmY1svSwc
        Download link Upload.ee: https://www.upload.ee/files/4331536/capture-1.mp4.html
        Youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=oDUeURSShUc
        Last edited by hotcocacola; 29.10.14, 00:55.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #10564
          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          Fishide punaseks märkimine.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #10565
            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Kui aus olla, siis fishid on lillad ja vaalad punased.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #10566
              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #10567
                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Paar päeva tagasi tegin back-to-back +5k$ ja sain teha sellise screenshoti:

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #10568
                  Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Arvatavasti harjunud, aga üks asi mis jubedalt videos häiris olid starsi helid. Et juttu kuulata pidi suht valjuks keerama ja siis need helid läksid ikka häirivalt valjuks. Teinekord võta maha või keera volumi vaiksemaks tiba, siis mugavam vaadata.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10569
                    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas Junken Vaata postitust
                    Arvatavasti harjunud, aga üks asi mis jubedalt videos häiris olid starsi helid. Et juttu kuulata pidi suht valjuks keerama ja siis need helid läksid ikka häirivalt valjuks. Teinekord võta maha või keera volumi vaiksemaks tiba, siis mugavam vaadata.
                    Ytlesin sulle, palun ära enam minu päevikusse postita.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #10570
                      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      mehisem hääl võiks ka järgmine kord olla

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #10571
                        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        Arvatavasti harjunud, aga üks asi mis jubedalt videos häiris olid starsi helid. Et juttu kuulata pidi suht valjuks keerama ja siis need helid läksid ikka häirivalt valjuks. Teinekord võta maha või keera volumi vaiksemaks tiba, siis mugavam vaadata.


                        Võiks tänulik olla, et üks eesti tippusid viitsib üldse midagi avalikult teha, wd.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #10572
                          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          mehisem hääl võiks ka järgmine kord olla

                          +1

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #10573
                            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            või proovi hoopis ntks üks video naise häälega teha?

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #10574
                              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Ma arvan,et see vend hakkab kohe võrgust võtma,JAAAA NICE VÕRK,tra epic kild,kägars,tnx coca :D

                              Comment

                              • Rens-
                                Jube Noob
                                • May 2014
                                • 112

                                #10575
                                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                "mismõttes küür checkib 8-high järgi riveris, ükski õige küür ei checki järgi seal"

                                korralik komöödia, ty coca. :D

                                Comment

                                Working...