[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #10531
    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mul ka 14KG nüüdseks läinud (80KG to 66KG) ja rohkem enam alla võtta ei taha, sest muidu jään liiga kiitsakaks.

    Võin ka omalt poolt nippe anda. Cardio ja trenn aitab, aga põhiväärtus tuleb siiski köögist. See tähendab, et kaalu võid kaotada ilma igasuguse treeninguta kui toitud õigesti, aga samas halvasti toitudes ja tugeva treeninguga tulemusi ei pruugi tulla.

    Raigo nimekiri on solid, aga alkoholi ma tarbisin (ja mitte vähe!) ning see mulle ei mõjunud. Samas suutsin ka joobes olekus dieedist kinni pidada. Ise pean alkoholi pigem riskifaktoriks, kuna joobes/pohmellis olles süüakse üle/trashi.

    Mis minu puhul töötasid:
    • planeeri oma menüüd ja täpselt, mida sööd. Kaloriarvuti on siinkohal sõber. Ei ole nii, et lükkad pannile näiteks viis lihatükki, vaid piisab ühest. Kui selle nahka pistad, siis sul ei ole koheselt võimalik juurde võtta ega ülesüüa ning isu kaob sul mõne minutiga;
    • ära söö valmistoite, vaid tee kõik võimalik ise. Ühelt poolt on see tervislik, teiselt poolt isegi kui tahaksid rohkem, siis sa peaksid uuesti vaaritama hakata, aga kas sa viitsiksid? Samuti ei saa keset ööd minna külmkappi tühjendama. Kõige räigemad asjad IMO ongi võikud ja miskid kiirtoidud ala viinerid, pihvid jne. Neid on kerge valmistada ja kokkuvõttesväga lihtne üle süüa;
      [*]suur osa taldrikust moodustasid mul köögiviljad: tomat, kurk, sibul, redis, küüslauk;
    • lihast öeldakse, et kana on parim, aga sõin pigem sealiha ning kaal ikka kukkus;
    • enne söömist joo alati paar klaasi vett. Ühelt poolt on see tervislik, teiselt poolt kui sa jälgid kaloreid, siis võib tahest tahtmata tekkida veepuudus ning kolmandalt poolt see täidab kõhtu;
    • ära end näljuta. kui kõht on tühi, siis söö tervislikku - õuna, porgandit, mida iganes. Näiteks 1KG porgandites on kõigest 350kcalit, keskmise porgandi kaal on 50-100g ning juba paarist piisab, et oma isu maha saada ja oleks hea olla. Samuti on väga tervislik. Ise eelistasin õuna, tomateid, porgandeid, isegi tavalist kurki.
    • kokku proovisin süüa päevas viis korda. Kolm korraliku einet ning vahepeal olidki miskid köögivilja-puuvilja snäkid. Kaloriarvuti aitab siin, mis on madala kaloraaziga ja mis kõrgemaga. http://www.fitness.ee/kaloriarvuti
    • midagi omale otseselt ei keelanud. sõin ka pizzat või mõne juustupalli või shokolaadi, aga kõike tuleb mõistuse piires. ei olnud nii nagu vanasti, et pool või isegi terve pizza läks kõhtu, vaid viil. Siinkohal aitavad sind näljased sõbrad ja planeerimine: enne kui hakkad esimest amspu võtma ütle, et rohkem ei võta :)


    Coca nimekirjast veel. Arvatakse, et mahlad on ülitervislikud, aga tegelikkuses on tegu miski pasa konsentraadiga, kuhu on rämedalt suhkrut lisatud. Suhkrutest hoiduks eemale täielikult ning kui tahad olla väga nit oma kaloriarvestuses, siis eelista teed kohvile.
    +1 Rankale!
    Märgin boldiga ära, mis imo on eriti tähtsad.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #10532
      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
      väiksest õllekõhust ka taolise toitumisega lahti saab, või see koht ikka viimane kust ära läheb?
      Jup. 6-packi ära nii väga looda, aga õllekast saad lahti.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #10533
        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Jup. 6-packi ära nii väga looda, aga õllekast saad lahti.
        Jutt jumala õige.

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #10534
          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          WP
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #10535
            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Järgmine eesmärk siis 90kg ja siis edasi ranka "kaalu"?

            Comment

            • widescreen
              Grinder
              • Dec 2010
              • 579

              #10536
              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Lihast tuleks ka peale kasvatada, siis ei tee suuremad poisid linnas liiga enam

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #10537
                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                enam
                Cocat kiusati ikka vanasti Tartu linna peal

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #10538
                  Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Coca ära enam maha küll võta kui enesetunnunne hea.Tee parem paar tatood käte peale ja käid Tartu linnas - just a boss-.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10539
                    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                    Lihast tuleks ka peale kasvatada, siis ei tee suuremad poisid linnas liiga enam
                    Loodan, et iroonia. Kui mitte, siis oleks üllatavalt lahe, kui parandaksid oma suhtumist ning järgiksid lauset: words kill wars

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #10540
                      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Loodan, et iroonia. Kui mitte, siis oleks üllatavalt lahe, kui parandaksid oma suhtumist ning järgiksid lauset: words kill wars

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #10541
                        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Loodan, et iroonia. Kui mitte, siis oleks üllatavalt lahe, kui parandaksid oma suhtumist ning järgiksid lauset: words kill wars
                        lol. Ei mõlenud midagi halvasti tglt (ja ei tea kes kui palju teda kiusab kuskil), lihtsalt, et lihas kasvab rasva peale paremini ja annab kehale vasatavad proportsioonid. Kui võtad alla, 90 kg peale ja siis tahad lihast kasvatama hakata siis on see väheke raskem, that's it.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #10542
                          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                          Coca ära enam maha küll võta kui enesetunnunne hea.Tee parem paar tatood käte peale ja käid Tartu linnas - just a boss-.
                          Lol@ kiusamine ja tatokad, wtf :D?!
                          Kaalu langetamine pole plaanis, hetkel üritan hoida praegust numbrit.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #10543
                            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            enda portree tee õlale, pidi päris cool olema tänapäev

                            Comment

                            • Skyline
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 510

                              #10544
                              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Lol@ kiusamine ja tatokad, wtf :D?!
                              Kaalu langetamine pole plaanis, hetkel üritan hoida praegust numbrit.
                              Kle tatokas on küll hea idee ju :D poh yolo, kiilakaks ja q-dance logo kuklasse :D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #10545
                                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Comment

                                Working...