[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #10261
    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Kas sa veel mõndade teiste turnade kohta viitsid kirjutada, mis kaardid olid jne.
    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    ma tahaks lähemalt sinu seksielust teada jne.


    Kuulake parem klassikat (tervitused Rankale)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #10262
      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      lol

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #10263
        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust


        Kuulake parem klassikat (tervitused Rankale)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Miks ma jälle ette jäin ?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #10264
          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Jooksin nagu jumal.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #10265
            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            ilus. diagonaal õiges suunas. aga kas sa leitsi käest peksa ei karda nüüd saada?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #10266
              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Leits on badass, ta mängis 2x vähem käsi ning võitis 100buyini, ma piirdusin 47ga
              Last edited by hotcocacola; 31.10.13, 23:10.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #10267
                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas eyestabber
                cocaaaaa, kui ma vaid saaks lakkuda su munade ja pepuaugu vahelist ala...nice month
                WP :D:D:D:D:D:D:D

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #10268
                  Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Ilus.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #10269
                    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                    WP :D:D:D:D:D:D:D
                    Kust otsast see WP on?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #10270
                      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      eww..

                      Aga WP Soekoka :)

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #10271
                        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        See kõik PLO200-400? Või PLO600-1K ka sees?

                        Tubli tulemus muidu

                        Comment

                        • isutuba
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 633

                          #10272
                          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          imo kui 47 buy ini, siis ei saa ju kuidagi kõik PLO 200-400 olla.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #10273
                            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #10274
                              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Kuidas eelmised kuud on olnud?
                              Või postitased aastase pausiga hiiteri kuu :D?

                              Nice kuu muidu yep.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #10275
                                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Kuidas eelmised kuud on olnud?
                                Või postitased aastase pausiga hiiteri kuu :D?

                                Nice kuu muidu yep.
                                Viimased viis kuud on olnud 5fig tulemused

                                Comment

                                Working...