[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kaitz20
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 289

    #10201
    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ilus graafik.

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #10202
      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      tiltmonkey :P

      Comment

      • tafka31
        Grinder
        • Dec 2009
        • 853

        #10203
        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Ilus graafik!

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #10204
          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Mul täitus tänase sessiga 100 000 kätt PLO200hus. Suur jõnks = 80bi-ne swong- pretty fucked. Loodetavasti praegune downswing ei veni nii pikaks:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          norm graph.

          kus sa 80bi swongi näed?
          imo more like 40 bi.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #10205
            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Jap, sry, mybad, arvutasin valesti! 40bi on õige.
            Hommikul olin väga väsinud. Arvasin juba siis, et wtf, 80bi...natukene liiga karm :D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #10206
              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Üks nendest päevadest, mil kõik sõidavad minust üle. Alati jooksen nutsidesse, herocallid on valed, barreldamine ei õnnestu jne.
              For fucksakes.

              Tänane plo400. Nagu pildilt näha, siis esimesed 1300 käe jooksul oli mul probleem showdownil - koguaeg kaotasin. FFDFASDFÖlkfdof+03r:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #10207
                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Ei ole kiita. Hüva swong.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • supernova66666
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 732

                  #10208
                  Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Kuna sa lõpuks coachi võtad nagu sa ammu räägid. Arvestades sinu graafikuid ja limiite, mängitud käte arvu ja selleks kulunud aega ja võttes arvesse summa mille teeninud oled ei saa kindlasti asi ainult bad runnis olla

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10209
                    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Kirjutasin juba enne pika teksti samal teemal, aga loobusin ja andsin alla.
                    Kõik on "standard".

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #10210
                      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Võtan end lõpuks kokku. Hetkel ootangi coachi skypes.

                      Hetkel oleks ideaalne aeg enda arendamiseks.
                      Last edited by hotcocacola; 10.01.13, 00:18.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #10211
                        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        2näd kavatsen foorumist puhkust võtta. GL guys

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #10212
                          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          IMO võib vabalt olla lihtsalt swong, kuid mindsetile mõjub igasugune swong sitalt - hakkad lõpuks ise ka uskuma igasugust paska ja mängu metatama.

                          Coachi võtmine, vahepealen arendamine jne on nagu hea teraapia selle vastu + reaalselt õpid ikka paremini kui usud, et on vaja st on õppimisnälg

                          Igatahes GL coca, küll hakkab jooksma.

                          Ja kui ei hakka... There's always live events.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #10213
                            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                            IMO võib vabalt olla lihtsalt swong, kuid mindsetile mõjub igasugune swong sitalt - hakkad lõpuks ise ka uskuma igasugust paska ja mängu metatama.

                            Coachi võtmine, vahepealen arendamine jne on nagu hea teraapia selle vastu + reaalselt õpid ikka paremini kui usud, et on vaja st on õppimisnälg

                            Igatahes GL coca, küll hakkab jooksma.

                            Ja kui ei hakka... There's always live events.
                            ....või siis katused ja maasikapeenrad..

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #10214
                              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Selle hooaja alguses tippsnuukerist taandunud maailmameister Ronnie O'Sullivan otsustas teha elus kannapöörde ning hakata tööle Inglismaal Essexis talus sulasena.

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #10215
                                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Raha on, 3päeva nädalas tööd teha on ikka hoopis teine asi kui 5.Usun, et keegi ei kamanda peaasi, et ise distsipliinist kinni pead ja näiteks kasvõi hommiku luugid lahti saad õigel ajal.
                                Usun, et igale pokkerimängijale tuleks selline paarinädalane kuur kasuks.
                                Võtaks isegi sellise paketi kui papi sitaks oleks.

                                Comment

                                Working...