[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #9841
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    nojah kui juba piltide postimiseks läks, siis see classic peab ju ka olema:

    Comment

    • Chevy
      FPP Pro
      • Mar 2009
      • 208

      #9842
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      krt liv boiree...
      Arvan, et see rating on tõusnud tänu sellele, et pokkeriringkonnas pole eriti naisi
      Ja kõik käivad vinnas ringi
      Oleks ta eesti hollykas, kas ta ka siis silma paistaks?
      Võimalik, et mu näide oli veidi liialdatud, aga see oli lihtsalt illustreerimaks seda, et iga üle keskmise välimusega naine kes juhtub ka pokkerit mängima tembeldatakse "jõhkraks püssiks" ja saab väga suurt tähelepanu. Seda piltidelaviini juba oli oodata, selle originaalsuse eest küll 10/10.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #9843
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Kohe liigun GSOP Praha põhiturniirile tiitlit kaitsma.

        Liveblog: http://www.gsoplive.com/blog/

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #9844
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas Chevy Vaata postitust
          täiesti overrated, kasvõi igal klubiõhtul näeb u 10 paremat imo, aga noh maitse asi.
          Jah, aga sa pole teda LIVEs näinud ja need, keda sa klubis näed, need ongi 10/10 :D

          Comment

          • Skyline
            Grinder
            • Dec 2008
            • 510

            #9845
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Jah, aga sa pole teda LIVEs näinud ja need, keda sa klubis näed, need ongi 10/10 :D
            Kui kõik 10/10st siis on tegemist suures koguse notiga või te olete mingis uues klubis käinud?:D
            Last edited by Skyline; 12.12.12, 12:56.

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #9846
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Suru ära Boereele, siis on asja eest käidud vähemalt. :D

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #9847
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Blogis on sind korralikult esiletõstetud. Samuti tundub sul lauas käivat korralik backdoorid(õhuga) barreldamine.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #9848
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  ma ei saa aru mida te noored tüübid sellest Liv Boereest nühite? teie jaoks vanamutt ju. ma saan aru, et ma vahin kolmekümpiseid ilaase näoga, aga kurat, kahekümnendate alguses vennad??? ma olin 20, nägin juba kaugelt et, vanemad kui 23 ajasid jalgevahelt liiva välja. arusaamatu.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #9849
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Kõige tähtsam küsimus on, kas:


                    või



                    ?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #9850
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Codeccil õigus.
                      Anyway, mina rääkisin RAAMIST, mitte näost, huultest, silmadest ega iseloomust. Piltidel pole tema raami näha, sest 99% tema piltidest on tehtud pokkerilaua taga, kus näed vaid tema ülakeha.
                      See selleks.



                      GSOP Praha mainevent- BUSTOOOOOOOOOOOOOOOO!
                      Süüdistan iseennast.


                      Teise leveli alguses 3bet potis barreldasin 3 streeti- not so much win.
                      Siis jäi 10k alles.

                      Paar ringi hiljem hävisin top paariga flopataud kahe paari vastu ning kukkusin 4k peale (algstack 20k).

                      3nda leveli lõpus 3bet shovesin ATo-ga, sain calli KJo-lt, floppi J ning vsjo.

                      edit: Suurim pot, mille võitsin oli ca 1500. Nice!



                      Probleem selles, et kui lauas on kõik passiivsed mängijad, siis ma muutun mega manjakiks, kes tahab igat streeti barreldada (digimuutun manjakk-vaalaks).



                      Enne väljalangemist nägin midagi päris koledat. Minu lauas istus üks vanem venelane,kes inglise keelt ei rääkinud (teadis vaid paari sõna). Äkitselt rabab ta diilerist (istus 1.pos):"Floor plz, floor plz".
                      Tuli välja, et ta tahtis arsti, sest ta süda hakkas jubedalt valutama. Härra läks näost lumivalgeks ning minu lauas olevad vanemad härrad olid suht paanikas, et mis saab, kus floor ja arst on????!!?!
                      Lõpuks saabus floor, kutsuti kiirelt kiirabi ning härra liikus omaljalal minema.
                      Vaatepilt oli suht kõhe.
                      Last edited by hotcocacola; 12.12.12, 15:57.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #9851
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        ma ei saa aru mida te noored tüübid sellest Liv Boereest nühite? teie jaoks vanamutt ju. ma saan aru, et ma vahin kolmekümpiseid ilaase näoga, aga kurat, kahekümnendate alguses vennad??? ma olin 20, nägin juba kaugelt et, vanemad kui 23 ajasid jalgevahelt liiva välja. arusaamatu.
                        Vana see Demi Moore nüüd oligi 50? Päris roogitav räim v mis...

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #9852
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Vaatasin GSOPi blogi - need suured potid on valesti avaldatud, ma ei callinud vahepeal midagi, ma olin keevitaja rollis:D


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #9853
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            The champ is out
                            Published: December 12, 2012

                            The number of total entrants continues to steadily rise, it now stands at 529. The only number rising, or rather dropping faster than it is the number of people busting out.

                            Last year’s champion Raigo Aasmaa is one of those to have exited and these people are also all free to explore Prague: Michal Jeka, Antonin Teisseire, Alexander Schmied, Sami Virtanen, Aristotelis Tavris, Steve Watts, Henrik Hecklen, Thonas Lind, Pinter Gergo, Georgias Kaplas, Jens Lauridsen, Alexandros Kolonias, Dimitar Yosifov, Jozef Hegyi, Marius Volovei, Shlomi Elimeleh, Georgios Rogkakis, Tommy Dalsaggard, Viktor Nygard, Andreas Greimann, Nesad Shalaj and Lasse Alanko.

                            Comment

                            • Mr_Kenny
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1357

                              #9854
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Ei biidi.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #9855
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Jap, ei biidi. Raske mäng.


                                Netis oli just üks lahe jaotus.

                                vs midstakesi üks suurimaid vaalu:



                                $2/$4 Pot Limit Omaha Hi
                                5 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG ($400) 100bb
                                Hero (CO) ($411.70) 103bb
                                BTN ($201.18) 50bb
                                SB ($320.58) 80bb
                                BB ($108.60) 27bb

                                Pre-Flop: ($6, 5 players) Hero is CO 4 A 10 A
                                1 fold, Hero raises to $14, BTN calls $14, 2 folds

                                Flop: J 5 A ($34, 2 players)
                                Hero bets $20, BTN raises to $64, Hero calls $44

                                Turn: 5 ($162, 2 players)
                                Hero checks, BTN goes all-in $123.18, Hero calls $123.18

                                River: 9 ($408.36, 2 players, 1 all-in)

                                Final Pot: $408.36
                                Hero shows a full house, Aces full of Fives
                                4 A 10 A
                                BTN shows four of a kind, Fives
                                5 6 5 7

                                BTN wins $405.56 (net +$204.38)

                                Hero lost $201.18

                                Comment

                                Working...