[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #9826
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    ma arvan, et ta donkab siin lisaks str8 -drawle ka 2paari, set, paar+fls draw - ühesõnaga väga laia rangega, mille vastu sa ei ole superb seisus aga ka mille halvas. küsimus on betsizes. miks ta drawheavy boardil pigem väikeselt donkab? nõrk? induce? ....

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #9827
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Hero ?!?


      PokerStars - $2 Ante $0.40 PL Hi (6 max) - Omaha - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

      MP: $219.15
      Hero (CO): $500.00
      BTN: $224.00
      SB: $1,038.48
      BB: $799.20
      UTG: $213.31

      SB posts SB $1.00, BB posts BB $2.00, MP posts ante $0.40, Hero posts ante $0.40, BTN posts ante $0.40, SB posts ante $0.40, BB posts ante $0.40, UTG posts ante $0.40

      Pre Flop: ($5.40) Hero has A A 9 8

      fold, fold, Hero raises to $9.40, fold, SB raises to $32.60, fold, Hero raises to $102.20, SB calls $69.60

      Flop: ($208.80, 2 players) J T 2
      SB bets $120.00, HERO ??!?!?!?!??!?!?!!?
      hero on siin suhteliselt selgeks teinud preflop, et tal on AAxx, callivad ehk ds medium rundownid, nende vastu suht gambol, kui kaks potit on ka villasel, siis sa oled suht pekkis. i fold. a see on plo25-50 loogika.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #9828
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Minu tänane laud.
        Tuleb rahul olla.

        Aubin Cazals USA PokerStars qualifier 49,900 19 1
        Jakub Michalak Poland PokerStars player 70,900 19 2
        Sam Macdonald UK 16,600 19 3
        Robert Kokoska Czech Republic PokerStars player 39,600 19 4
        Stuart Rutter UK 20,500 19 5
        James Keys UK 41,900 19 6
        Raigo Aasmaa Estonia 40,300 19 7
        Guillermo Pena Spain PokerStars qualifier 83,000 19 8
        Evgeny Shanurin Russia 27,400 19 9


        http://pokerdb.thehendonmob.com/search-all.php

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #9829
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Aubin Cazals on braceleti omanik - tundub olevat agro prantslane.
          Guillermo Pena - LIVE cashid puuduvad
          Evgeny Shanurin - LIVE cashid puuduvad

          Teised tunduvad olevat ikka asjalikud mängumehed, kõikidel omad hitid kirjas. Kerge ei saa olema :D

          Comment

          • Ecuador13
            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
            • Aug 2009
            • 730

            #9830
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            €8k mincash on küll retarded

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #9831
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              see PN live reporting nii võssa :/

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #9832
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.




                Siiamaani tildine. Pole midagi rääkida. Biidid polnud suured, kuid kõik juhtus ca 15min jooksul.
                Päeva alguses ajasin stäki kiirelt 40k pealt 120k peale, aga peale seda kuivasin ja kuivasin.

                Langesin 190ndana (ca 125 said raha). Päeva lõpuni oli 60min.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Homme GSOP.

                FFS....so close.
                Last edited by hotcocacola; 11.12.12, 23:07.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9833
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Kui välja langesin, siis läxin Hiltoni fuajeesse puhkama ja teisi ootama, et õhtusöögile minna.
                  Mulle kõndis vastu Liv Boeree - nägin teda esimest korda LIVEs. Teadsin, et ta on pisike ja kõhna, aga no for fuck sakes..mis raam....9/10 for sure:D


                  Find all the information about the top poker players. Our list includes the most popular players, female players, celebrity poker players, best poker players
                  Last edited by hotcocacola; 11.12.12, 23:12.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #9834
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    liv on jah nuts :)

                    Comment

                    • Chevy
                      FPP Pro
                      • Mar 2009
                      • 208

                      #9835
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      täiesti overrated, kasvõi igal klubiõhtul näeb u 10 paremat imo, aga noh maitse asi.
                      Last edited by Chevy; 12.12.12, 03:11.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #9836
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Comment

                        • pents
                          Räme Fish
                          • Feb 2011
                          • 17

                          #9837
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #9838
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Mis käega outi lendasid?

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #9839
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              cooleriga

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #9840
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                krt liv boiree...
                                Arvan, et see rating on tõusnud tänu sellele, et pokkeriringkonnas pole eriti naisi
                                Ja kõik käivad vinnas ringi
                                Oleks ta eesti hollykas, kas ta ka siis silma paistaks?

                                Comment

                                Working...