[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #9721
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    See kuu olen andnud hardocre volüümi PLO400-600s. Eile käisin +5k peal ära, kuid nüüd tulin +3,7k peale.
    Täna tegin Praha kesklinnale tiiru peale- fuck yeah, mlle meeldib see linn.



    Nüüd tõmban lebosse ja homme keskpäeval alustan Eureka Day1A-d.

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #9722
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Kui postituste arv tuleb 10 000 täis, kas siis saab endale ka sellise ägeda staatuse südametega?
      GL btw

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #9723
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas eddi Vaata postitust
        Kui postituste arv tuleb 10 000 täis, kas siis saab endale ka sellise ägeda staatuse südametega?
        GL btw
        Otseloomulikult! €i on sulle broneeritud.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #9724
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Eureka Day1A-lt väljas. Natuke lightilt panin viimased nupud sisse :( (bluffcatchisin)
          Vastasel olid need neljandad ässad sellel turnal.

          RudiTurbo, Kivisaba ja Markku ilusti turnal sees.

          Lõppu iseloomustab:

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #9725
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Õnnex tegin enne turnat 45min sessi, mis lõppes +1083$

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #9726
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Tänane sess algas suure miinusega, eeldan et ca -2k. Lauad olid head, fishe oli pea igas lauas 3-4. Tegin head tööd tableselectiga. Lõpuks hakkasin tasapisi võitma ning siis tuli Starsi serverihooldus...no ****, mis monkeytilt


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • hakkameimema
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 349

                #9727
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mida Giffi... Rofl

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9728
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Eile õhtul tegin 220€ turbot, mis oli päris põnev turna. Mingil hetkel lendasin poole blindi peale, peale mida sain triple ja double upi. Lõpuks A2s SBst lükkab, ma BB ja AKo ning riverdab wheeli....no tra.

                  Anyways, mu paremal käel istus Itaalia ärimees, selline viisakas 60ndates härra, ilus ülikond ja käekell ning sigar suus (niisama nätsutas seda).
                  Mingil hetkel tuli talle kõne ja ta võttis enda päevi näinud klapiga Samsungi välja. No wtf, ma ei saa aru...tänapäeval jagatakse tasuta telefone. Sellised peaks keelama, sama on 85nda aasta Kadettide ja Vectratega....ffs, kuidas need roostehunnikud ülevaatuselt läbi saavad :D?

                  Aga vb oli see bluff, ehk siis härra elab tavalist elu Itaalias ning selleks turniiriks pani ennast väga viisakalt riidesse. Kell oli obv fake Rolex/Casio :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #9729
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                    Mida Giffi... Rofl
                    suur tükk ajab suu lõhki :D

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #9730
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Anyways, mu paremal käel istus Itaalia ärimees, selline viisakas 60ndates härra, ilus ülikond ja käekell ning sigar suus (niisama nätsutas seda).
                      Mingil hetkel tuli talle kõne ja ta võttis enda päevi näinud klapiga Samsungi välja. No wtf, ma ei saa aru...tänapäeval jagatakse tasuta telefone. Sellised peaks keelama, sama on 85nda aasta Kadettide ja Vectratega....ffs, kuidas need roostehunnikud ülevaatuselt läbi saavad :D?
                      Kõik äkki ei tahagi tarbimishullusega kaasa minna ning suuri konglomeraate kummardada?

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #9731
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Ma näiteks pole ka ühtegi telefoni ostnud enne,kui vana üles ütleb.Sama ka autodega.Mul küll kogu aeg kaks autot olnud.Üks töö jaoks.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #9732
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Sa ajad mitu kuud jumala mõistliku juttu ja siis paned järjekordse pirni. Tõsiselt kah on mu ümber selliste mõtetega inimesed, kui ma oma telefoni kuskil avalikus kohas välja võtan? Ma mõtlen 13+ vanuses inimesi?

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #9733
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas viki Vaata postitust
                            Mul küll kogu aeg kaks autot olnud.Üks töö jaoks.
                            A mitu pudelit?

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #9734
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Eile õhtul tegin 220€ turbot, mis oli päris põnev turna. Mingil hetkel lendasin poole blindi peale, peale mida sain triple ja double upi. Lõpuks A2s SBst lükkab, ma BB ja AKo ning riverdab wheeli....no tra.

                              Anyways, mu paremal käel istus Itaalia ärimees, selline viisakas 60ndates härra, ilus ülikond ja käekell ning sigar suus (niisama nätsutas seda).
                              Mingil hetkel tuli talle kõne ja ta võttis enda päevi näinud klapiga Samsungi välja. No wtf, ma ei saa aru...tänapäeval jagatakse tasuta telefone. Sellised peaks keelama, sama on 85nda aasta Kadettide ja Vectratega....ffs, kuidas need roostehunnikud ülevaatuselt läbi saavad :D?

                              Aga vb oli see bluff, ehk siis härra elab tavalist elu Itaalias ning selleks turniiriks pani ennast väga viisakalt riidesse. Kell oli obv fake Rolex/Casio :D
                              solid story.
                              lol at rolex/casio tho :D

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #9735
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                A mitu pudelit?
                                Pudeleid ostan kastiga.

                                Comment

                                Working...