Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
See kuu olen andnud hardocre volüümi PLO400-600s. Eile käisin +5k peal ära, kuid nüüd tulin +3,7k peale.
Täna tegin Praha kesklinnale tiiru peale- fuck yeah, mlle meeldib see linn.
Nüüd tõmban lebosse ja homme keskpäeval alustan Eureka Day1A-d.
See kuu olen andnud hardocre volüümi PLO400-600s. Eile käisin +5k peal ära, kuid nüüd tulin +3,7k peale.
Täna tegin Praha kesklinnale tiiru peale- fuck yeah, mlle meeldib see linn.
Nüüd tõmban lebosse ja homme keskpäeval alustan Eureka Day1A-d.
TC

Comment