[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #8041
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Nendel highrolleritel vist tase päris tõsine juba ehk mõistlikum mingeid teisi 2k jne turnasi juba mujal mängida?

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #8042
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      A see, et mis plaanid sul WSOPiks tehtud on?
      Kui MEd ei mängi, siis sidesi ikka?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #8043
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        wsopi plaane pole teinud...liiga kauge tulevik. Enne sinna minemist tahaks kindlasti rääkida advokaatidega vms, et see maksu-teema korda saada (ala 5000$+ võit ja maksad vist 20% ära vms).

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #8044
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          Nendel highrolleritel vist tase päris tõsine juba ehk mõistlikum mingeid teisi 2k jne turnasi juba mujal mängida?
          ei tea, aga tase on just see, mida otsin.
          Mlle meeldib mängida turniiripokkerit mõtlevate mängijate vastu...is nice! Sellesmõttes et ma ei põe ega kuse midagi lol

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #8045
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            ei tea, aga tase on just see, mida otsin.
            Mlle meeldib mängida turniiripokkerit mõtlevate mängijate vastu...is nice! Sellesmõttes et ma ei põe ega kuse midagi lol
            Väga lahe lähenemine.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #8046
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Tundub jube egone, kuid ma tean seda, et kui ma ei saa hakkama, siis õpin sellest palju....seega igaljuhul +EV

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #8047
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                godspeed, kus sa mängid, mis limiitidel?
                Kodus mängin, up to PLO100

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #8048
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  ja tulemused?

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #8049
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Tulemused on hobimängija kohta OK.
                    Kuhu sa jõuda tahad? Selleni, et sa mängid kõrgemaid limiite ja sinu arvamus on alati õige? Lase see käsi suvalisesest omaha kalkulaatorist läbi ja näed, et call on parim lahendus seal.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #8050
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Ema anna padruneid...
                      Samas uskumatu, millega regid end ära tahavad stäkkida (preflop nii palju sellise käega sisse callida).

                      We will continue...


                      $3/$6 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -

                      BB: $1448.70
                      Hero (UTG): $645.45
                      MP: $3014.05
                      CO: $493.40
                      BTN: $681.00
                      SB: $1211.25

                      Pre Flop: ($9.00) Hero is UTG with A A 7 6
                      Hero raises to $21, MP calls $21, CO calls $21, 1 fold, SB raises to $111, 1 fold, Hero raises to $381, 2 folds, SB calls $270

                      Flop: ($810.00) 5 7 T (2 players)
                      SB bets $807, Hero calls $264.45 all in

                      Turn: ($1338.90) 5 (2 players - 1 is all in)

                      River: ($1338.90) 4 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $1338.90
                      Hero mucks A A 7 6
                      SB shows 3 5 Q 6 (a straight, Three to Seven)
                      SB wins $1335.90
                      (Rake: $3.00)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #8051
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        epic...ma olen üks nitimaid rege plo600s, kuid sellegi poolest minnakse minu vastu katki preflop...peab meeldima :D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #8052
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          jälle!!! Mõlemad on regid, võitvad regid!
                          CO vist arvas, et ta commiteb end ära ja tal on hea equity kahe mängija vastu. Kahjuks BTN foldis (olen kindel et ta foldis KKxx vms).



                          $3/$6 Pot Limit Omaha Hi - 6 players

                          BTN: $617.10
                          Hero (SB): $709.35
                          BB: $171.00
                          UTG: $531.00
                          MP: $390.50
                          CO: $502.00

                          Pre Flop: ($9.00) Hero is SB with Q A T A
                          1 fold, MP raises to $21, CO raises to $42, BTN raises to $156, Hero raises to $537, 2 folds, CO calls $460 all in, 1 fold

                          Flop: ($1187.00) 9 9 2 (2 players - 1 is all in)

                          Turn: ($1187.00) T (2 players - 1 is all in)

                          River: ($1187.00) 8 (2 players - 1 is all in)

                          Final Pot: $1187.00
                          Hero shows Q A T A (two pair, Aces and Nines)
                          CO shows T 4 6 K (two pair, Tens and Nines)
                          Hero wins $1184.00
                          (Rake: $3.00)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #8053
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Miski oli riveril mäda. Mismõttes ta panustab potsizei seal mastiga või nutmastiga? Reaga ta seda enivei ei tee...seega..i call.



                            $3/$6 Pot Limit Omaha Hi - 6 players

                            Hero (BB): $600.00
                            UTG: $325.05
                            MP: $913.00
                            CO: $539.00
                            BTN: $315.00
                            SB: $1580.40

                            Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with K 9 A 9
                            2 folds, CO raises to $18, 2 folds, Hero calls $12

                            Flop: ($39.00) 3 8 9 (2 players)
                            Hero bets $30, CO calls $30

                            Turn: ($99.00) T (2 players)
                            Hero bets $66, CO calls $66

                            River: ($231.00) 4 (2 players)
                            Hero checks, CO bets $228, Hero calls $228

                            Final Pot: $687.00
                            Hero shows K 9 A 9 (three of a kind, Nines)
                            CO shows Q 7 T 5 (a pair of Tens)
                            Hero wins $684.00
                            (Rake: $3.00)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #8054
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              Tulemused on hobimängija kohta OK.
                              Kuhu sa jõuda tahad? Selleni, et sa mängid kõrgemaid limiite ja sinu arvamus on alati õige? Lase see käsi suvalisesest omaha kalkulaatorist läbi ja näed, et call on parim lahendus seal.


                              Sa said valesti aru minust. Minu arvamus pole alati õige.
                              Lihtsalt tundsin huvi, et kuna sa oled kommenteerinud mitmeid käsi, siis millised on sinu omaha-kogemused, limiidid ja saavutused. Siis tean, kui head/väärtuslikku/adekvaatset infot sa jagad :)

                              peace män
                              Last edited by hotcocacola; 27.01.12, 17:21.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #8055
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Mulle meeldivad need olukorrad, kui lõpetad sessi ja eeldad et oled kaotanud kuskil 1000-2500$ (plo600s), kuid reaalsuses oled +150$ up....lol

                                Comment

                                Working...