Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Kindlasti pead oskama postflop omaha mängu, siis võid selliste kätega anytime callida.
Micros calliks ka.
Topsetiga oleksin ise samamoodi mänginud. Ei hakka kusema. Omaha pole kusemise mäng...lol
Kindlasti pead oskama postflop omaha mängu, siis võid selliste kätega anytime callida.
Micros calliks ka.
Topsetiga oleksin ise samamoodi mänginud. Ei hakka kusema. Omaha pole kusemise mäng...lol
TC
Comment