[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7711
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Nii, sooviks natuke abi.

    Aprillis plaanin minna koos elukaaslasega suurele tripile. Enne kuu lõpus olevat Dominikaani tahaks ära käia:
    * 29.mär-01.apr @ EMOP Estoril (Portugal)
    * 04.apr-09.apr @ WPPT Nova Gorica (Sloveenia)
    * Nüüd on ca 3-4 vabapäeva
    * Peale vaba päeva ca 12-13ndal aprillil Eureka Zagrebisse, CAPT Salzburgi või Estrellasele Hispaaniasse.


    Mida teha, kuhu minna 3-4ks päevaks, ehk peale WPPT Nova Goricat, Sloveeniat (punane täpp kaardil).
    - Mitte pakkuda Veneetsiat ega mega-hyper-suurlinnu ala Roma, Milano jne.
    - Linn asuks Lõuna-Euroopas
    - Otselennud/1 vahemaandumine (alguspunkt Trieste [Itaalia lennujaam])
    - Võiks olla mereäärne linn
    - Mitte pakkuda järgmisi kuurorte: Podgorica, Split, Palermo, Napoli, Catania ja Pescara
    - Praegune eelistus on Napoli


    Pakkuge midagi lahedat välja!



    Kui sa oled gorikas sisi sealt läheb rong veneetsiasse. Elukaaslasega mõnus romantika tripp ja selleks ajaks peaks juba ilm ka lõuna euroopas soojem olema. Ma puhkaks seal päeva-paar.

    EDIT: lol ok, mis siis venetsial viga? nagu tallinna vanalinn aga vett täis.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #7712
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Ei ma ei ytle, et sellel midagi viga, lihtsalt need linnad mida pakkusin, nende kohta juba otsisin infot ja uurisin :D (neid pole mõtet pakkuda)

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #7713
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        krt minu arust hotelli koha pealt küll ei tasuks kokku hoida. Minu jaoks on ülioluline, et hotell oleks mängupaiogale võimalikult lähedal

        Võiks loomulikult võtta ka kuskile äärelinna, aga siis tuleb juurde takossõit kus tehakse sulle 50% tynga,taksootsimine võimalik, et sul tuleb ka kuskil äärlinnas kõmpida mingi klots taskus, mis teeks võimalikele kriminaalidele elu lihtsaks

        V nt nagu Janaril juhtus, kus taksojuht viis Bulgaarias kuskile tühermaale ja hakkas välja pressima

        Mis mõtet mingeid jamasi endale tekitada

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #7714
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Ma räägingi, et taksosõit võib suht kalliks minna. Üks ots ca 12€ ja päevas vaja 2 otsa teha, see teeb kokku 24€. Kui normaalsed odavad hotellid algavad 50-60€/öö, siis pole mõtet võtta 20-30€ öö ning igapäev maksta reisikulutusteks 24€. Sama raha eest saad korralikuma hotelli mängupaiga lähedale.

          Sama lugu, kui mõnes kuurortis on odav hotell 60-80€ ning see asub pika taksosõidu kaugusel (15€ ots). Samas mängukoha lähedal on 90-110€/öö. Obv, et tuleb valida 90-110€.


          Wow, Janari lugu pole kuulnud...mis sellest asjast sai :D? Eeldan, et Janar sõitis tuugalt lõuga ja ärandas taxo...lol :D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #7715
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            nice hand sir..lol


            $3/$6 Pot Limit Omaha Hi
            5 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG ($610.45)
            CO ($600)
            BTN ($577.20)
            Hero (SB) ($600)
            BB ($600)

            Pre-Flop: ($9, 5 players) Hero is SB 6 Q 7 Q
            3 folds, Hero raises to $18, BB calls $12

            Flop: Q 4 8 ($36, 2 players)
            Hero bets $24, BB raises to $60, Hero raises to $214.20, BB raises to $368.40, Hero raises to $570, BB goes all-in $582, Hero goes all-in $12

            Turn: K ($1,200, 2 players, 2 all-in)

            River: 2 ($1,200, 2 players, 2 all-in)

            Final Pot: $1,200
            Hero shows three of a kind, Queens
            6 Q 7 Q
            BB shows
            9 A J 4

            Hero wins $1,198 (net +$598)

            BB lost $600

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7716
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Tra, kuradi L. Veldhuis...huinjaasukarsk


              $3/$6 Pot Limit Omaha Hi
              6 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG ($194.95)
              UTG+1 ($1,262.85)
              CO ($387)
              Hero (BTN) ($1,234.90)
              SB ($1,679.75)
              BB ($113.45)

              Pre-Flop: ($9, 6 players) Hero is BTN 5 A 10 K
              1 fold, UTG+1 raises to $18, CO calls $18, Hero raises to $81, 1 fold, BB goes all-in $113.45, UTG+1 calls $95.45, CO calls $95.45, Hero calls $32.45

              Flop: J 4 2 ($456.80, 4 players, 1 all-in)
              UTG+1 bets $453.80, 1 fold, Hero goes all-in $1,121.45, UTG+1 calls $667.65

              Turn: 6 ($2,699.70, 3 players, 2 all-in)

              River: 10 ($2,699.70, 3 players, 2 all-in)

              Final Pot: $2,699.70
              BB shows a pair of Jacks
              8 J 7 9
              UTG+1 shows two pair, Tens and Sixes
              3 A 6 10
              Hero shows a pair of Tens
              5 A 10 K

              UTG+1 wins $2,696.70 (net +$1,461.80)

              BB lost $113.45
              CO lost $113.45
              Hero lost $1,234.90
              Last edited by hotcocacola; 10.01.12, 08:25.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #7717
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                absull kõik käed millega lex mind võidab, ta:
                - imeb välja
                - solid kõnts muutub nutsuks

                Samas ta PTRi vaadates ei saa ma aru, kas tõesti ta jookseb minu vastu nii fucking hästi või nii peabki mängima , sest ta biidib päris hästi :D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #7718
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Kahtlane värk tõesti, Potsize paneb flopis, ega seal tal peale sellist lüket foldida ka ei kannata enam :)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #7719
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Seda küll. Ma arvan et ta kasutab koode vms..

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #7720
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Seda küll. Ma arvan et ta kasutab koode vms..
                      Mingi loogiline seletus ka oleks sellele? Ainuke äkki, et sa scared money või nit, et foldid kõik ära, omahas see jx vist kõige parem nähtus ei ole.

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Seda küll. Ma arvan et ta kasutab koode vms..
                      Surematuse või midagi võib vabalt olla

                      Comment

                      • VVahter
                        Julm Donk
                        • Oct 2010
                        • 66

                        #7721
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        ta ei pea koode kasutama. Tal hea PS-i pro-leping tehtud. Sisaldab godmode´i :D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #7722
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          shitty lõpp



                          Nagu ma varem rääkinud olen, siis peaksin lõpetama hiljemalt 700nda käe juures. Ma arvan, et pean hakkama ennast distsiplineerima lol

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #7723
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Kas leidub mingit programmi või lisavidinat starsile, millega saan nt ära määrata käte arvu, peale mida tuleb mulle teade, et just ületasite X arvu käsi blablabla.

                            Oleks päris nice

                            Ala tahan mängida 700 jaotust. Peale 700ndat jaotust tuleb mingi popup tekst:"700 hands completed"


                            OK, ära magama. Täna jõudsin järjekordse career peakini. Ööd!

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #7724
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Kas leidub mingit programmi või lisavidinat starsile, millega saan nt ära määrata käte arvu, peale mida tuleb mulle teade, et just ületasite X arvu käsi blablabla.

                              Ala tahan mängida 700 jaotust. Peale 700ndat jaotust tuleb mingi popup tekst:"700 hands completed"
                              Hi everybody. Im currently developing a REAL-TIME stats HEM software for Logitech G13/G15/G19 owners and need ideas and comments to continue. Currently i had a beta software for G13/G15 and finishing a new one for G19 that will work next week. This pictures are from currently beta software: http://3.bp.blogspot.com/_e0RycEV9pTQ/S4wEqn8iEvI/AAAAAAAAAB4/kFYPOkbUEo0/s400/fotostats1.jpg G13/G15 version


                              Võid ka päevase VPP goali panna endale starsi

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #7725
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Ossa rsk. Nagu ma aru saan, siis mul vaja Logitechi G15 või G19 klaver osta :D?


                                g19: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...tuurid/121318/
                                Last edited by hotcocacola; 10.01.12, 09:20.

                                Comment

                                Working...