[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #7696
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Pole ammu midagi nii ilusat 3betitud potis flopanud


    $600.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -

    Hero (SB): $1720.15
    BB: $600.00
    UTG: $180.00
    MP: $112.55
    CO: $525.05
    BTN: $1082.00

    Pre Flop: ($9.00) Hero is SB with J A 7 9
    2 folds, CO raises to $18, 1 fold, Hero raises to $60, 1 fold, CO calls $42

    Flop: ($126.00) T 8 Q (2 players)
    Hero bets $123.00, CO folds

    Final Pot: $126.00
    Hero wins $123.00
    (Rake: $3.00)



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #7697
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      $600.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players -

      Hero (BTN/SB): $924.50
      BB: $339.50

      Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with K 4 A A
      Hero raises to $18, BB raises to $54, Hero raises to $162, BB raises to $339.50, Hero calls $177.50




      Flop: ($679.00) 5 2 2 (2 players)




      Turn: ($679.00) 3 (2 players)




      River: ($679.00) 4 (2 players)

      Final Pot: $679.00
      Hero shows K 4 A A
      BB shows 6 J 8 7
      BB wins $678.50
      (Rake: $0.50)


      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #7698
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        epc resultid:

        http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=193819

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #7699
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          $600.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players -

          UTG: $1754.35
          CO: $2285.05
          Hero (BTN): $648.15
          SB: $803.25
          BB: $647.85

          Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN with 6 T Q A
          2 folds, Hero raises to $18, SB raises to $60, 1 fold, Hero calls $42

          Flop: ($126.00) 2 Q 6 (2 players)
          SB bets $72.00, Hero calls $72

          Turn: ($270.00) J (2 players)
          SB bets $210.00, Hero raises to $516.15, SB calls $306.15

          River: ($1302.30) 7 (2 players)

          Final Pot: $1302.30
          Hero shows 6 T Q A
          SB shows K K T A
          Hero wins $1300.30
          (Rake: $2.00)


          Minul @turnis: 50.1% !
          Sick flip.
          Must b hiiter

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #7700
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            fduijsfadlkfdgsfgf8g9iojlksdf

            GSOP Salzburg vahetas enda turniiri toimumiskohta. Varem oli see ca 60km kaugusel Salzburgist. Ise bookisin hotelli sinna lähedale. Obv nüüd on vaja see canceldada ja hävin upto 70% enda hotellihinnast ehk upto 460€. Loodetavasti hotell teeb mingi hea hinna ja võtab vaid mingi 1-2 öö tasu vms.

            Päris epic. Kui ma poleks Ongamei pokermanageriga kirjavahetust ajanud, siis oleksin vist esialgsesse kohta turnale läinud..lol. FMLFMLFMLFML

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #7701
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              maksid kohe ära või booking? lihtsalt kohale ei lähe bookingu korral siis läheb esimese öö tasu kui sedagi.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #7702
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                tavaliselt 24h ette ütled toa üles, siis ei lähe midagi. Kui ei ütle, siis 1 öö.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #7703
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Ausalt öelda ma ei tea, ega mäleta.
                  Hetkel sain kirja, et ma pean oma bookingu canceldama Booking.comist. Mul pole mingit kirja Booking.comist.

                  Samas omaarust bronnisin läbi nende ametliku hotelli, mul on isegi mingi email selle kohta.
                  Häman neile midagi ja üritan selgusele jõuda.


                  Kuigi:


                  Kood:
                  Cancellation after: 	Amount 	Penalty Description
                  11/02/2011 00:00 	0.00 € 	 Cancel 3 months before arrival for free
                  01/01/2012 00:00 	262.40 € 	Cancel up to one month before arrival and pay 40 PCT of total
                  01/24/2012 00:00 	459.20 € 	Cancel up to one week before arrival and pay 70 PCT of total
                  01/30/2012 00:00 	590.40 € 	Cancel a few days before arrival and pay 90 PCT of total

                  edit: saatsin booking.comi kirja. Kui nad ytlevad, et ma pole midagi bronninud, siis kabistan hotelliadminni edasi

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #7704
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    krediitkaardi andmed sisestasid? või maksid arvega? kui sa pole kumbagi teinud, siis FU them. ja kui oledki, siis see 3 kuud ette on ikka valus BS

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7705
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Dunno coca. Sa oled jube bankroll nit aga mulle tundub, et lennu - ja hotellide bookimise koha pealt maksad kohati räigelt üle.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #7706
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Ranka. u must be kidding me ...lol.
                        Hotell peab olema turna lähedal või maximum 1km raadiuses. Kui on kaugemal ja odavam hotell, siis gened ilusti taksojuhile plekki. Lennupiletitest nii palju et obv üritan võtta kõige odavamad, samas lennupikkus ei tohi ebareaalselt pikk olla.

                        Miks Salzburgi lähedal Pongaus nii kallid hotellid on? Sest tegemist suure kuurortiga + kõrghooajaga :)

                        Sain hotelliga korda aetud, canceldasin ja pidin vaid 150€ maksma. Sounds like good deal

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #7707
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Hotelli valik:
                          - Turniiri asukohast max 1km kaugusel
                          - 3* miinimum
                          - WIFI !!!

                          Lennupiletid:
                          - Otselennud
                          - Lennu vahetusel ooteaeg max 2h (3h juhul kui reis toimuks kuskile kaugemale vms)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7708
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Siis küsimus, et kas sa tõestid arvad, et need $1650 turnad on +EV? Ütleme, et su roi on 100% ehk keskmiselt tuled tagasi turkalt 1650 lisadollariga. Kui sul lähev hotelli peale €500, lennupiletid miski €300 ja elamise peale €200 ehk kokku €1000 ehk miski 1300-1500 usdi (ei viitsi konverteritd kasutada, sest hotell ja lennupiletid nii või naa suht lampi pakutud) siis kogu reis jääb 100% ROI juures suht break-evenisse.

                            Emotsiooni, feelingu, reismise mõttes on muidugi neid igati +EV mängida aga teenimise mõttes minu arvates väga marginaalne spot (tunnitasu on eriti madal). Olen tähelepannud, et reisidel su trajektoor on pigem hotell-kasiino, kuhu vahele jääb söögikoht aga suure osa vabast ajast sa hotellis grindid.

                            Ja nagu ütlesin panin hotellid ja lennupiletid ja elamiskulud suht lampi aga eeldan, et nad sinna 1000-1200 euri kanti jäävad ning 100% ROI võtsin ka varrukast, mis tundub tegelikkuses minu jaoks suht ulme.

                            Lihtsalt my 2 cent.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #7709
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Nii, sooviks natuke abi.

                              Aprillis plaanin minna koos elukaaslasega suurele tripile. Enne kuu lõpus olevat Dominikaani tahaks ära käia:
                              * 29.mär-01.apr @ EMOP Estoril (Portugal)
                              * 04.apr-09.apr @ WPPT Nova Gorica (Sloveenia)
                              * Nüüd on ca 3-4 vabapäeva
                              * Peale vaba päeva ca 12-13ndal aprillil Eureka Zagrebisse, CAPT Salzburgi või Estrellasele Hispaaniasse.


                              Mida teha, kuhu minna 3-4ks päevaks, ehk peale WPPT Nova Goricat, Sloveeniat (punane täpp kaardil).
                              - Mitte pakkuda Veneetsiat ega mega-hyper-suurlinnu ala Roma, Milano jne.
                              - Linn asuks Lõuna-Euroopas
                              - Otselennud/1 vahemaandumine (alguspunkt Trieste [Itaalia lennujaam])
                              - Võiks olla mereäärne linn
                              - Mitte pakkuda järgmisi kuurorte: Podgorica, Split, Palermo, Napoli, Catania ja Pescara
                              - Praegune eelistus on Napoli


                              Pakkuge midagi lahedat välja!



                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #7710
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Ranka, saan aru mida mõtled, a ei oska seda kuidagi kommenteerida. Eks see aasta tuleb rohkem turniire ja reisimist ning eks juba suve alguses vaatan tulemusi.

                                Eriline kultuurifanatt ma pole, ala et külastan igat kirikut ja kunstigaleriid.

                                Minu jaoks on need reisid puhkused. Kiire lend, live turna, hotell, välismaa köök/toit, uued tutvused ja tagasi koju. Parimal juhul tuleb boonusena solid cashimine ning tuju/emotsioonid on laes :)

                                edit: arvan et need 1k€ evendid on +++EV. (Estrellas, GSOP, UnibetOpen, Eureka ja mujal kuurortides. EPT sideevendid obv raskemad ja keerulisemad).
                                Last edited by hotcocacola; 09.01.12, 21:57.

                                Comment

                                Working...