Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Kui sa oled gorikas sisi sealt läheb rong veneetsiasse. Elukaaslasega mõnus romantika tripp ja selleks ajaks peaks juba ilm ka lõuna euroopas soojem olema. Ma puhkaks seal päeva-paar.
EDIT: lol ok, mis siis venetsial viga? nagu tallinna vanalinn aga vett täis.
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
EDIT: lol ok, mis siis venetsial viga? nagu tallinna vanalinn aga vett täis.

TC
Q
7
4
Comment