[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #7426
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    ja IP 3b tegemine on PLO parim liigutus. vastased, kes oop flativad teevad palju rohkem postflop vigu.

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #7427
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      PLO-s, eriti microst kõrgemal, tehakse väga suur osa vigu just 3bet pottides. Kui meil vähegi postflop mängu oskust on, siis IP 3bettimine on väga kasumlik. Seda võib vabalt teha ka 4578ss tüüpi kätega, sest just selliste käte vastu stackitakse end kergelt ära kui board jookseb madal ja villain sai seal 2 paari vms pihta.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #7428
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Ahjaa, PLO50 6maxis oli standardliigutus, et kui mõni nit 3bettis, siis flatin teda IP kasvõi 2222-ga. Kui board jookseb ilma ässata, siis SD-ni ei nit ei jõua. Teeb cbeti, checkib turni ja riveril foldib potsize betile. 95% kordadest töötab umbes. Sellepärast ongi oluline oma 3bet range tasakaalustada.

        Comment

        • KraindOnMaind
          FPP Pro
          • Jun 2009
          • 228

          #7429
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
          Ahjaa, PLO50 6maxis oli standardliigutus, et kui mõni nit 3bettis, siis flatin teda IP kasvõi 2222-ga. Kui board jookseb ilma ässata, siis SD-ni ei nit ei jõua. Teeb cbeti, checkib turni ja riveril foldib potsize betile. 95% kordadest töötab umbes. Sellepärast ongi oluline oma 3bet range tasakaalustada.
          solid plaan

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #7430
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            http://www.pokertableratings.com/sta...-search/yuko11 selline tegelane eksis lauda ära....oh jah...:D

            to ranka: eks ma natuke mängin, üritan bummida

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7431
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              btw, kõik kes tahavad softi PLOd mängida, siis praegu kubiseb starsi plo200 VAAAAALADEST!!!!!!!!!
              ise praegu ei viitsi, hakkan jooma vist

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #7432
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                wow, mis action ühes tavalises plo600 lauas..

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #7433
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Kas olys mängid ikka? Kas ja milline on PLO action?

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #7434
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                    Kas olys mängid ikka? Kas ja milline on PLO action?
                    Tallinna tase on suhtkoht kohutav. Omavahel käib hiilimine ja siis järgmisel hetkel metatamine. Närvikava vastu peab siis võib mängida :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #7435
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      enne jooma minekut plo6-1k sess, unfuckingreal. Kõik asjad tõmmatakse riverisse. Suurim miinuspäev tulekul.

                      Riggedstars

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #7436
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        ühtegi mu vbeti ei callita, kuid kõik bluffid callitakse tuimalt maha. Kõik setid mis floppan, need tõmmatakse juba turnis maha, hiljemalt riveris.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #7437
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          not my day i guess

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #7438
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            2h tagasi kirjutasid, et ei puudu, Stars võttiski maha su upswingi nupu laeb akusid järgmiseks aastaks, aga sina otsustasid mängida ja näed nüüd tulemust

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #7439
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              Tallinna tase on suhtkoht kohutav. Omavahel käib hiilimine ja siis järgmisel hetkel metatamine. Närvikava vastu peab siis võib mängida :)
                              Ma mõtlesin OO'd tegelt :d

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #7440
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                                2h tagasi kirjutasid, et ei puudu, Stars võttiski maha su upswingi nupu laeb akusid järgmiseks aastaks, aga sina otsustasid mängida ja näed nüüd tulemust
                                kle ära aja mäda

                                Comment

                                Working...