[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #7276
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    värdjad break-even retarded vaalad


    $3/$6 Pot Limit Omaha Hi - 6

    Hero (SB): $895.00
    BB: $781.95
    UTG: $609.00
    MP: $735.75
    CO: $600.00
    BTN: $600.00

    Pre Flop: ($9.00) Hero is SB with A K T A
    1 fold, MP raises to $12, CO raises to $45, 1 fold, Hero raises to $153, 2 folds, CO calls $108

    Flop: ($324.00) Q J 2 (2 players)
    Hero bets $270, CO raises to $447 all in, Hero calls $177

    Turn: ($1218.00) Q (2 players - 1 is all in)

    River: ($1218.00) K (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $1218.00
    Hero shows A K T A (a straight, Ten to Ace)
    CO shows 2 2 9 9 (a full house, Deuces full of Queens)
    CO wins $1215.00
    (Rake: $3.00)
    Last edited by hotcocacola; 23.12.11, 02:57.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #7277
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      ja obv saatsin venna toorelt *****, ala sp ta ei biidigi. Vastus tuli: u and joey are the nittiest in the site

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #7278
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        3k päev ja nüüd magama

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #7279
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          ja siis coca tõuseb, jube talv on väljas, tuumavarjendis ta online pokkerist tekkinud kuseloik (pole pee-bottlet olnud) on ära külmunud ja siis libastub sellele astudes, kui läheb voblat tooma ning kukkudes murrab puusaluu. sureb nälga ja külma kätte, mis siis , et lakub kuseloiku, et kaloreid saada.

          anyway siis me oleme cocacola plazas, mis on 2014 aasta hotcocacola plaza ja vaatame filmi: Into The Wild 2. coca elulookirjelduse tuumavarjendis.
          GOT SHROOOMS :D ????

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #7280
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Sama hästi mine ihastesse ja tee see sama ots ära enam-vähem suvalises majas.
            Selle linnaosa residendina võin öelda, et mingi suvaline Viktor ei murra ever siin ühtegi majasse sisse. Esiteks on suurel enamusel majadest ikka suhteliselt reaalsed turvasüsteemid ja uksed, paljudel on veel koer(ad) ja naabrivalve on ka ikka üpris tasemel. Paar ööd tagasi hakkas alles kusagil siin lähedal kellegi autoalarm üürgama ja majades läksid selle peale keset ööd järjest tuled põlema.
            Ma julgen väita, et sama kehtib kõigi teiste elamurajoonide kohta Eestis, kus enamasti elavad keskmisest jõukamad inimesed.

            Sesmõttes on kuhugi Annelinna korterisse ikka palju kergem sisse murda, kui eramajasse.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7281
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Selle linnaosa residendina võin öelda, et mingi suvaline Viktor ei murra ever siin ühtegi majasse sisse. Esiteks on suurel enamusel majadest ikka suhteliselt reaalsed turvasüsteemid ja uksed, paljudel on veel koer(ad) ja naabrivalve on ka ikka üpris tasemel. Paar ööd tagasi hakkas alles kusagil siin lähedal kellegi autoalarm üürgama ja majades läksid selle peale keset ööd järjest tuled põlema.
              Ma julgen väita, et sama kehtib kõigi teiste elamurajoonide kohta Eestis, kus enamasti elavad keskmisest jõukamad inimesed.

              Sesmõttes on kuhugi Annelinna korterisse ikka palju kergem sisse murda, kui eramajasse.
              Thinly veiled brag :D

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #7282
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                mis asi see ihaste on? tartu tiskre-rohuneeme?

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #7283
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  mul tuleb sellega meelde lugu kuidas paar aastat tagasi sai linnas joodud ning oli vaja gämblima minna, kuid unustasin sulli koju, võtsin takso ja sõitsin raha järgi, korteri ukse ette jõudes vaatasin kuidas vastas naaber oma ukse ees magas, juua täis peaga tekivad muidugi ülihead ideed ja ajasin jorsi üles (venelane, ~45a ja pole temaga kunagi juttu rääkinud pmst), ütlesin et kuule mis magad siin mine koju, too oli ka täiesti segi, ütles, et võti jäi koju. hmm, mida teha? ütlesin üsna naljaga pooleks, et davai, lööme sul ukse maha, too võttis päris tõsiselt asja ja tõusis püsti ja hakkas kohe ust nahutama ning insta lendas sellili ja ütles, et ma aitaks, mõtlesin, et no sitta kah hakkasin peksma siis jalaga, algul muidugi ukse sellele poole kus hinged asuvad, siis vähe mõtlesin ja peksin luku poole paar litti nii et lõi ukse selle piida või huinjaa segi ja jorss roomas koju neljakäpukil. mitte et ma väga tugev oleks, vastupidi, lihtsalt nendest vanadest vene ustest peaks iga 15+ inimene jagu saama. no siis võtsin kodust plekki ja takso peale tagasi, action toimus mingi 2-3 min jooksul ja kui taksosse istusin siis pmst kogu trepikoja tuled põlesid, hiljem mõtlesin, et naabrivalve naabrivalveks, aga kui kõik üles ärkavad ja näiteks mendi kutsuvad, siis võib juba vähe hilja olla. keegi igastahes koridori ei astunud ja pärast seda pole sellega naabriga sõnagi rääkinud ka, veits häbi.. ega ise ka väga ei julgeks vist kui mingi vend kellegi ust maha tambib. vot selline cool story siis bro

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #7284
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    luckb0x stäkk

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #7285
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                      mul tuleb sellega meelde lugu kuidas paar aastat tagasi sai linnas joodud ning oli vaja gämblima minna, kuid unustasin sulli koju, võtsin takso ja sõitsin raha järgi, korteri ukse ette jõudes vaatasin kuidas vastas naaber oma ukse ees magas, juua täis peaga tekivad muidugi ülihead ideed ja ajasin jorsi üles (venelane, ~45a ja pole temaga kunagi juttu rääkinud pmst), ütlesin et kuule mis magad siin mine koju, too oli ka täiesti segi, ütles, et võti jäi koju. hmm, mida teha? ütlesin üsna naljaga pooleks, et davai, lööme sul ukse maha, too võttis päris tõsiselt asja ja tõusis püsti ja hakkas kohe ust nahutama ning insta lendas sellili ja ütles, et ma aitaks, mõtlesin, et no sitta kah hakkasin peksma siis jalaga, algul muidugi ukse sellele poole kus hinged asuvad, siis vähe mõtlesin ja peksin luku poole paar litti nii et lõi ukse selle piida või huinjaa segi ja jorss roomas koju neljakäpukil. mitte et ma väga tugev oleks, vastupidi, lihtsalt nendest vanadest vene ustest peaks iga 15+ inimene jagu saama. no siis võtsin kodust plekki ja takso peale tagasi, action toimus mingi 2-3 min jooksul ja kui taksosse istusin siis pmst kogu trepikoja tuled põlesid, hiljem mõtlesin, et naabrivalve naabrivalveks, aga kui kõik üles ärkavad ja näiteks mendi kutsuvad, siis võib juba vähe hilja olla. keegi igastahes koridori ei astunud ja pärast seda pole sellega naabriga sõnagi rääkinud ka, veits häbi.. ega ise ka väga ei julgeks vist kui mingi vend kellegi ust maha tambib. vot selline cool story siis bro

                      ma lootsin näha püänti, et see oli vale uks :D

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #7286
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                        mul tuleb sellega meelde lugu kuidas paar aastat tagasi sai linnas joodud ning oli vaja gämblima minna, kuid unustasin sulli koju, võtsin takso ja sõitsin raha järgi, korteri ukse ette jõudes vaatasin kuidas vastas naaber oma ukse ees magas, juua täis peaga tekivad muidugi ülihead ideed ja ajasin jorsi üles (venelane, ~45a ja pole temaga kunagi juttu rääkinud pmst), ütlesin et kuule mis magad siin mine koju, too oli ka täiesti segi, ütles, et võti jäi koju. hmm, mida teha? ütlesin üsna naljaga pooleks, et davai, lööme sul ukse maha, too võttis päris tõsiselt asja ja tõusis püsti ja hakkas kohe ust nahutama ning insta lendas sellili ja ütles, et ma aitaks, mõtlesin, et no sitta kah hakkasin peksma siis jalaga, algul muidugi ukse sellele poole kus hinged asuvad, siis vähe mõtlesin ja peksin luku poole paar litti nii et lõi ukse selle piida või huinjaa segi ja jorss roomas koju neljakäpukil. mitte et ma väga tugev oleks, vastupidi, lihtsalt nendest vanadest vene ustest peaks iga 15+ inimene jagu saama. no siis võtsin kodust plekki ja takso peale tagasi, action toimus mingi 2-3 min jooksul ja kui taksosse istusin siis pmst kogu trepikoja tuled põlesid, hiljem mõtlesin, et naabrivalve naabrivalveks, aga kui kõik üles ärkavad ja näiteks mendi kutsuvad, siis võib juba vähe hilja olla. keegi igastahes koridori ei astunud ja pärast seda pole sellega naabriga sõnagi rääkinud ka, veits häbi.. ega ise ka väga ei julgeks vist kui mingi vend kellegi ust maha tambib. vot selline cool story siis bro
                        muig selle juttu peale meenus, kuidas kunagi meil oli ka see vana vene uks ja kuulus vasara lukk kodus (ca 15+ aastat tagasi. Ise olin kodus mingi 8-9 aastane vms vahtisin telkut ja jäin magama ja võtme jätsin ukse ette loomulikult ja siis mingi aeg hiljem tuli isa koju kuskilt reisilt ja ei saanud sisse. Mina loomulikult magasin sügavalt ja hommikul vaatasin et ukse lukk sodi ja tool ukse ette pandud seest poolt ..... veits naljakas tundus :D aga jah neid vanu uksi maha lüüa pole mingi kunst.... Hetkel obv vanemate korteris korralik rauduks nagu enamus inimestel, kes oma varast lugu peavad.

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #7287
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
                          Üle avg baller pilt muidugi aga see mis mõistusega inimesele iseenesest mõistetav see ullikesele arusaamatu.
                          fyp

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7288
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                            GOT SHROOOMS :D ????
                            Nõup. Kõigest kodumaine Saku Originaal.

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #7289
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Nõup. Kõigest kodumaine Saku Originaal.
                              Suurtes kogustes siis :D


                              Krt jõin ka eile paar pokaali veini ja 4-5 õlle, mingi kahtlane ja ebamäärane olek on :/

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #7290
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Vaatasin ka huviprst all in pre true.

                                Beat that?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...