Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Ma võtaks ühendust võsapetsiga.
Kuusedraama oleks üks vägagi huvitav ja eksklusiivne intriig Eesti maastikul, mis kütaks paljude rahvuskaaslaste kirgi. Saaksid ka omale kauni nime nagu nõia-ints või baari-madis. Sulle tuleks kuuse-raigo vms.
PS! Biidiks kindlalt seda rosina-lugu, kus vaesel pärnu poisil puudusid rosinad jäätises.
EDIT: muideks rosina-raigo sobiks su nimega paremini aga kahjuks on see lugu juba ära võetud! :P
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
Kuusedraama oleks üks vägagi huvitav ja eksklusiivne intriig Eesti maastikul, mis kütaks paljude rahvuskaaslaste kirgi. Saaksid ka omale kauni nime nagu nõia-ints või baari-madis. Sulle tuleks kuuse-raigo vms.
PS! Biidiks kindlalt seda rosina-lugu, kus vaesel pärnu poisil puudusid rosinad jäätises.
EDIT: muideks rosina-raigo sobiks su nimega paremini aga kahjuks on see lugu juba ära võetud! :P
TC
A
5 
Comment