[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #5881
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tegin kiire googeldamise, see EMOP on €1,500+150 kui ma midagi valesti ei vaadanud.

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #5882
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      You are correct, sir:)

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #5883
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Aa no saabki rohkem raha võita, lol.
        Mul jäi lihtsalt meelde, et minuarust EMOPId on 1100sed.

        Loodetavasti nobembris näitan netis ilusaid tulemusi.
        Praegu HEMile ligi ei pääse, aga ma arvan et plo200s olen ma mingi fking 20bi augus (HU).

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5884
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Täna 165€ frz. Maybe peaks minema gämblima.
          Runnar sai 400€sel teise päeva väga korraliku stackiga. Ma ei mäleta palju seal esikoht sai, äkki 11k?


          €400 No-Limit Hold ‘Em end of Day 1
          1st. Rasheed Mahmood (146,500)
          2nd. Antonis Poulengeris (142,600)
          3rd. Marc Foggin (142,300)
          4th. Joe Grech (127,300)
          5th. Runnar Lindepuu (126, 500)
          6th. Derek Redmond (88,400)
          7th. Cristian Tardea (72,300)
          8th. Donal Kennedy (60,000)
          9th. Sean Whorriskey (57,500)
          10th. James Byrne (51,000)
          11th. Terry Kavanagh (28,200)
          12th. Eamonn O’Reilly (17,900)
          13th. Chris Cooke (13,100)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #5885
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Tänane 165€ turna:


            8k stack 30min lvls


            aga fuck, väljas kallab nii hullult vihma hetkel ja mul vaja 800m kõndida :S, türrrrr

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #5886
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Tänane 165€ turna:


              8k stack 30min lvls


              aga fuck, väljas kallab nii hullult vihma hetkel ja mul vaja 800m kõndida :S, türrrrr
              Olympic online vihmavarju pead küsima:D
              pidavat väga suur ja hea olema

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #5887
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mesaga oleksid pidanud minema.

                Comment

                • hakkameimema
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2011
                  • 349

                  #5888
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  Mesa peaks sind kohale sõidutama.
                  FYP, kes siis tänapäeval ise sõidab.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #5889
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas Poke Vaata postitust
                    Olympic online vihmavarju pead küsima:D
                    pidavat väga suur ja hea olema
                    kusjuures on jah väga väga suur :D, selle all päris hea olla.
                    Seenekat tuli ja kohale jõudes polnud kõige märjem.

                    Sain solid badbeadi, mil:
                    LP avab, ma btnilt call 44-ga. BB callib.
                    Flop: KK4ss
                    Mõlemad checkivad, ma bet, mõlemad callivad.
                    Turn: 8x
                    Mõlemad checkivad, ma bet. BB shoveb. LP kägiseb ja foldib. Ma call. LP näitas AA-d muide.
                    Anyway, BB: KQo
                    Mul: 44
                    Board: KK48

                    River: Q

                    FML :D

                    Paavoga oleme arutanud, et õnneks siiamaani tulevad sellised biidid nö rotikatel.. mitte 1-5k€ turnadel :D

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #5890
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Paavo saatis hea lingi:

                      [YOUTUBE]5E4CYcxRGFU[/YOUTUBE]
                      rofl

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #5891
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Imo see parem
                        [YOUTUBE]5kcRzRoOIsk[/YOUTUBE]

                        Kes tahab tervet albumit, siis: http://www.legendaarne.ee/failid/Genka_Oleg_Kosjugini_lugu_EP_(2011).zip

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #5892
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas BuildUp Vaata postitust

                          Imo see parem
                          [YOUTUBE]5kcRzRoOIsk[/YOUTUBE]
                          +1

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #5893
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            faken **** ma ütlen. Päev oli just +1,2k, kuni otsustasin mingi idika vastu 600s hävida 1,6k.

                            Ei teagi palju see kuu kasumit tuli
                            5-7k vahele jäi cash vist.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #5894
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Sain lõpuks koju. Lauaarvuti ja suur monitor=
                              Tegin kuukokkuvõtte@ enda blogisse

                              Novembris üritan natukene rohkem bummhuntida 400-600s. Aga obv ma ei jäta PLO200, kus kavatsen enamus käsi mängida.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #5895
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Comment

                                Working...