[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #7336
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    see oleks suht epic, kui mingi suvaline vello selle sinna üles pani ja kui see võidab, HCC auhinna endale saab :D (autori nimeks on Raigo Aasmaa pandud ju)
    ilmselgelt nii ongi.
    igaljuhul ma panin oma punktid Raigo kuusele :P

    Comment

    • Carl
      FPP Pro
      • Jul 2010
      • 213

      #7337
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
      Kas selline asi identiteedivarguse paragrahvi alla ei lähe mitte?
      Jep läheb, hotcocacola digimuutus jõulukuuseks.

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #7338
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        FANTAstic
        24.12.2011 15:45
        Raigo Aasma kuusele oleks võinud ikka Dell Vostro tippu panna.

        LOL

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #7339
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          lol hotcoca biidb igat levelit, isegi jõulukuuse võistluse oma :D:D soovitan minna saksa talendijahti (tuntud ka kui X- Faktor)
          häid pühi

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #7340
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            ma arvan, et õnneks paljud arvavad, et see on nali lihtsalt (prinditud rahatähed või nii). päris ebameeldiv võib küll olla kui avastad, et selline valitud seltskonnale mõeldud pilt sinu teadmata tervele eestile demonstreerimiseks välja on pandud. umbes nagu paned naise pildi kui ta dušši alt tuleb kuhugi sõpradele kuna nad küsivad näha ja järgmiseks avastad selle rate.ee-st :(

            Comment

            • widescreen
              Grinder
              • Dec 2010
              • 579

              #7341
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              See naise näide on küll väheke imelik:D ükski normaalne inimene ei tee seda!

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #7342
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                ma arvan, et õnneks paljud arvavad, et see on nali lihtsalt (prinditud rahatähed või nii). päris ebameeldiv võib küll olla kui avastad, et selline valitud seltskonnale mõeldud pilt sinu teadmata tervele eestile demonstreerimiseks välja on pandud. umbes nagu paned naise pildi kui ta dušši alt tuleb kuhugi sõpradele kuna nad küsivad näha ja järgmiseks avastad selle rate.ee-st :(
                normaalsed sõbrad sul:D

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #7343
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                  See naise näide on küll väheke imelik:D ükski normaalne inimene ei tee seda!
                  Miks peab olema normaalne, miks ei või olla eriline
                  Last edited by qbj0hn; 24.12.11, 15:34. Põhjus: sheriff PM the pic imo

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #7344
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    LOL, lükka poro pilt ülesse jah, missa passid seal

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7345
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Year 2008: roll 69$-NL50
                      Year 2011:roll 200k€+ - PLO50
                      minu nalja kasutamise eest, millel puutuvad viited allikale on trahv viis joomaühikut*

                      üks joomaühik on pits viina.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #7346
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Guilty :(

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #7347
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          asjaolu, et see sinna saadetud: ok...saan veel kuidagi aru (tean, et seda tegi mõni selle foorumi break even nl10 tegelane or freeroller). Aga milleks on vaja lisada sinna minu nimi?
                          Anyways võtsin Postimehega juba ühendust.

                          Postimehel puuduvad pildi kasutamisõigused sh lisada minu nimi sinna allla

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #7348
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            See kuusk juhib praegu nagu ma aru saan sealt lehelt :D.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #7349
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              lol

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #7350
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                lol epic,

                                24.12.2011 15:45 FANTAstic
                                Raigo Aasma kuusele oleks võinud ikka Dell Vostro tippu panna.

                                mega epic ?

                                naljakas siiski :D, kuid teiste andmete kasutamine ilma loata pole ka nice ...

                                Comment

                                Working...