[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #7246
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Kahjuks või õnneks ma ei ela korteris...Kuid ma ei saa aru, mis sa seda relva nii väga rõhutad siis, kui sul tuleks ülevalt naaber suhkrut küsima ja sa selle pärast relva kätte võtad, siis imo on see palju paranoilisem, kui nt vaata piiluaugust, või üleüldse ust mitte lahti teha lambist, kui on realne võimalus, et seal võib mingi kahtlane tegelane olla ja sul on kodus mitukümmend kilo eure...
    Nii väga rõhutan? Korra ju aint mainisin :)

    Suurt vahet jah vist pole kui sa kindel, et inimene üksi kodus... Väike võimalus vb, et paanikas jookseb magamistuppa, lükkab voodi ukse ette ja jõuab selle ajaga tuki välja otsida vms

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #7247
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Aijaa pljääd sa nahka teed, oot coca kuna see austria gsop oli, kuhu naisega pidite minema? :D:D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #7248
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        väike vihje

        1. valve
        2. topelt uks
        3. uksel olev silmaauk



        aga jääb mulje jah nagu ma oleks eestis ainuke inimene kellel praegusel hetkel RAHA/SULARAHA on...


        Btw poisid ja tüdrukud, see pilt oli naljaga tehtud ja ma usun et paljud said naerda :D. Ilmselgelt pole mul seda raha enam kodus, veel rohkem ma ei jätnud seda kuusepeale.
        Ma saaks aru, et ma jätaks selle kuusepeale, siis oleks tegemist über ballatsemisega.

        to paavo: 500ste brixx, ei ole midagi muud, kui solid hitt@ EPT-l või WSOPil...lolz

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #7249
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Tegin just sõpradega homegamei 0,1-0,2€ panustega (NL20). Meenutasime vanu aegu ja nooruspõlve. Ise hittisin tummised +180€

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #7250
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Nii väga rõhutan? Korra ju aint mainisin :)

            Suurt vahet jah vist pole kui sa kindel, et inimene üksi kodus... Väike võimalus vb, et paanikas jookseb magamistuppa, lükkab voodi ukse ette ja jõuab selle ajaga tuki välja otsida vms
            Ei taha riidu kiskuda, aga umbestäpselt mainisid tukke/relvi 3 kora 1 korra siis, et pättidel ja 2 korda, et cocal pole...

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7251
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
              Ei taha riidu kiskuda, aga umbestäpselt mainisid tukke/relvi 3 kora 1 korra siis, et pättidel ja 2 korda, et cocal pole...
              ups

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #7252
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                in b4 tuumavarjend keldris imo ..

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #7253
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  irwwww

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7254
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    see oleks kõva. coca grindib tuumavarjendis, tagaukses on paksult konserve ja kapsaid täis. siis jõulude aeg tuleb pumper külla, voblad käes ja siis miilustavad toodud pidutoitu.

                    Comment

                    • hakkameimema
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2011
                      • 349

                      #7255
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      see oleks kõva. coca grindib tuumavarjendis, tagaukses on paksult konserve ja kapsaid täis. siis jõulude aeg tuleb pumper külla, voblad käes ja siis miilustavad toodud pidutoitu.
                      Ära unusta seda, et enne seda laseb coca omale kiirelt soetatud makaarovist pumperile kuuli jalga...

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7256
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                        Ära unusta seda, et enne seda laseb coca omale kiirelt soetatud makaarovist pumperile kuuli jalga...
                        ja siis teevad koos pasteedivõilebu, samal ajal kui coca naine õmbleb pumper pähe tekkinud makaarovi kuulist tekkinud haavu NATO niidiga.

                        e: või jalast, who cARES. haav on haav, verd ikka nac tuleb ma arvan.

                        Comment

                        • hakkameimema
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2011
                          • 349

                          #7257
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Ja Coca pidulaua taga kisendab, natuke pasteeti haavale ja siis jälle näkileivale ja kõik on õnnelikud :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7258
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                            Ja Coca pidulaua taga kisendab, natuke pasteeti haavale ja siis jälle näkileivale ja kõik on õnnelikud :D
                            ja siis coca tõuseb, jube talv on väljas, tuumavarjendis ta online pokkerist tekkinud kuseloik (pole pee-bottlet olnud) on ära külmunud ja siis libastub sellele astudes, kui läheb voblat tooma ning kukkudes murrab puusaluu. sureb nälga ja külma kätte, mis siis , et lakub kuseloiku, et kaloreid saada.

                            anyway siis me oleme cocacola plazas, mis on 2014 aasta hotcocacola plaza ja vaatame filmi: Into The Wild 2. coca elulookirjelduse tuumavarjendis.

                            Comment

                            • lauri89
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 206

                              #7259
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Tegin just sõpradega homegamei 0,1-0,2€ panustega (NL20). Meenutasime vanu aegu ja nooruspõlve. Ise hittisin tummised +180€
                              Sõbrad ei andnud isegi sulle ühte kuuse kaunistust

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #7260
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                ja siis coca tõuseb, jube talv on väljas, tuumavarjendis ta online pokkerist tekkinud kuseloik (pole pee-bottlet olnud) on ära külmunud ja siis libastub sellele astudes, kui läheb voblat tooma ning kukkudes murrab puusaluu. sureb nälga ja külma kätte, mis siis , et lakub kuseloiku, et kaloreid saada.

                                anyway siis me oleme cocacola plazas, mis on 2014 aasta hotcocacola plaza ja vaatame filmi: Into The Wild 2. coca elulookirjelduse tuumavarjendis.
                                irww, mida teksti ranka :D

                                Comment

                                Working...