[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #6571
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Mul on sügavalt pohhui sinu arvamusest ja ma tean, et enne seda siin pole ma gayde teemal foorumis sõna võtnud ja ei kavatse seda ka tulevikus teha. Ja ma arvan ka, et enamus gaysid on inimesena täiesti normaalsed, ma ei vihka neid... see teema siin algas millestki muust kui lihtsalt gayks olemisest.
    Mitu korda sa oled näinud homosi tänaval, või restoranis kõrval lauas, suudlemas näinud? Juhtub seda tihti?

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #6572
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Tunnistan, et mina õnneks pole veel, aga ilmselt pole ka ringi liikunud piisavalt ilmas, et näha seda toorelt ülepingutatud rõvedat nn "vabameelsust".

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #6573
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Tegelikult sellist üksteise lakkumist on vastik vaadata mõnikord isegi heteropaaride poolt.
        +1

        Küsimus ei ole hetero või homopaarides, kui vaid avalikult selle tegevuse sobilikkuses.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #6574
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          nii jääbki üle ainult suudlevad tüdrukud, soovitavalt jaapani koolitüdruku riietuses.
          Last edited by alaska; 06.12.11, 13:38. Põhjus: palun leidke keegi sobiv pilt kah siia.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6575
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            LOL:D

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #6576
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Restoranis lakkumine on ebaeetiline ka heteropaaridele.
              Võib ka nõuka aegne söökla olla, mõte jääb samaks.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #6577
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Lisaks veel...
                Võttes arvesse sinu tuntust Eesti pokkeriringkondades ja sinu päeviku/blogi lugejate arvu, siis härra võiks oma nii karmide väljaütlemiste pärast pisut häbi tunda küll. Ilmselgelt puht matemaatiliselt mingi osa sinu tegemistest ning kursis olevatest inimestest on gayd.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #6578
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  Tunnistan, et mina õnneks pole veel, aga ilmselt pole ka ringi liikunud piisavalt ilmas, et näha seda toorelt ülepingutatud rõvedat nn "vabameelsust".
                  Täpselt, pole mõtet väga ülepingutada asjadega, mis sind reaalselt ei häiri.

                  Mind isiklikult härivad ka topeltlõugadega, ülerasvunud kaselotid, kes live mängides higistavad ja haisevad, aga kuna ma mängin live harva, siis ei lase sellest end suurt häirida.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #6579
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Lisaks veel...
                    Võttes arvesse sinu tuntust Eesti pokkeriringkondades ja sinu päeviku/blogi lugejate arvu, siis härra võiks oma nii karmide väljaütlemiste pärast pisut häbi tunda küll. Ilmselgelt puht matemaatiliselt mingi osa sinu tegemistest ning kursis olevatest inimestest on gayd.
                    Gayd on sellega ilmselt üsna harjunud, et Tartus ja muudes maakohtades ei sallita homosid ega neegreid ikka üldse.

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #6580
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      Tunnistan, et mina õnneks pole veel, aga ilmselt pole ka ringi liikunud piisavalt ilmas, et näha seda toorelt ülepingutatud rõvedat nn "vabameelsust".
                      "vihkan homosi, kes restos omavahel suudlevad! täiegi vihkan noh!!!"
                      "oled palju sellistega kokku puutunud?"
                      "ei... hm... ei no ma veel ei ole sellega isiklikult kokku puutunud... ma ei tea... vihkaks vist kui kokku puutuks..."

                      ---

                      "vihkan neegreid, kes eestisse tulevad ja mu tüdruku üle löövad! täiegi vihkan noh!!!"
                      "oled palju sellistega kokku puutunud?"
                      "ei... hm... ei no ma veel ei ole sellega isiklikult kokku puutunud... ma ei tea... vihkaks vist kui kokku puutuks..."

                      ---

                      "vihkan türklasi, kes odava raha eest töötama on valmis ja kelle pärast ma tööst ilma jään! täiegi vihkan noh!!!"
                      "oled palju sellistega kokku puutunud?"
                      "ei... hm... ei no ma veel ei ole sellega isiklikult kokku puutunud... ma ei tea... vihkaks vist kui kokku puutuks..."

                      jnejnejne

                      P.S. tervitused siinkohal hottile, kes homoarutelu vahele üritab öösiti täiesti offtopicuna mõjuvaid HH-sid pikkida, et jututeemat kõrvale juhtida.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #6581
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Loll õpib muidugi vaid oma vigadest.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #6582
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Lisaks veel...
                          Võttes arvesse sinu tuntust Eesti pokkeriringkondades ja sinu päeviku/blogi lugejate arvu, siis härra võiks oma nii karmide väljaütlemiste pärast pisut häbi tunda küll. Ilmselgelt puht matemaatiliselt mingi osa sinu tegemistest ning kursis olevatest inimestest on gayd.
                          miks peaks tundma, kui nad tekitavad mulle traumasid kuskil ööklubides. Tehku oma asju mujal, omaette, kahekesi, mitte teiste silmade all. Muidu kõik OK
                          See teema on enivei ülepaisutatud

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #6583
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            privador, kas sa tuled Prahasse või ei?

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #6584
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              dafaaq. nm

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #6585
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                mu arust saatpalu on kõvasti hullem kui homod, absoluutselt KÕIK asjad kaovad ära kui teda kuulen jörisemas

                                Comment

                                Working...