[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #6556
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kristjanlaas ajab mõistliku juttu. Viha on ikkagi tunne inimese sees, mis mis rikub tema enda tervist ja suhteid ümbritsevatega, mingitel tänavatel amelevatel kuttidel on täiesti poohui, kui mingi homofoob oma lastest natsid kasvatab või maohaavadesse sureb neid vihates.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6557
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Keeruline rohkem tilti minna kogu selle arutelu peale.
      Vihkame juute, vihkame venelasi, vihkame geisi!!
      Miks on vaja otsida pidevalt põhjusi, et kedagi vihata?
      Fakk, ma saan aru kui inimene ise on tõbras, pätt, kaabakas ja üleüldse inimsaast, siis on teda põhjust vihata, olgu ta siis gei, hetero, lesbi, metro või kes iganes.
      Põhiline argument on, et mida nad siis paraaditsevad ja muudavad meie mehi geideks. Kui mehel läheb selle peale kõvaks, et teine mees tal lahti imeb, siis I got fucking news for you, odds are, et ta juba on gei. Nii lihtne see ongi. Mina ei suudaks ettegi kujutada, et ükski gei suudaks ever minu orientatsiooni muuta.

      Mind ajab samamoodi oksele nähes kuidas enda vabal valikul end kuradi rasvaseks söönud mees ja naine tänaval amelevad. Ma ei lähe nende juurde :
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Veel vähem ma ei VIHKA neid rääkimata massilisest tagakiusamisest ja õiguste piiramisest. Näiteid on veel, mis minule endale tänavapildis ei meeldi, see oli vaid üks nendest. Üleüldine jutt, et meil on vaja meie liiki edasi kanda ja geid pidurdavad seda on lihtsalt täielik demagoogiline bs ja põhjuse otsimine kellegi mitte sallimiseks.

      Püüdke ennast ja enda lähedasi õnnelikuks teha ja õnnelikult elada, mitte ärge kulutage selle asemel aega teiste inimeste tagakiusamiseks. See teeb hoopis teist saasta ja inimese, keda on tegelikult põhjust kiusata ja ignoreerida.
      Väga hea jutt ja taipupole post oli väga suur level, kes sellest veel aru ei saanud.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #6558
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Väga hea jutt ja taipupole post oli väga suur level, kes sellest veel aru ei saanud.
        ise sa oled üks suur level

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #6559
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Väga hea jutt ja taipupole post oli väga suur level, kes sellest veel aru ei saanud.
          Sain aru, seetõttu ei quotenudki tema posti.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6560
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Ma arvan täpselt sama (ilmselt sarnaste prillide süü).

            Üleüldse on vabameelsemad inimesed tihti huvitavamad ja ma ei mõtle ainult gay teemat.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Foux
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 486

              #6561
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Igast gay pride paraadid on muidugi üleliigsed - pole vaja pensionäre šokeerida. Aga homode tagakiusamine on meie ajal tõsiselt rõve ja mõtlematu - USAs tapavad igapäevaselt end seetõttu väga paljud inimesed, kuna ühiskond on aegunud maailmavaatega.

              That being said - pedofiilid ahju.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #6562
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Keeruline rohkem tilti minna kogu selle arutelu peale.
                Vihkame juute, vihkame venelasi, vihkame geisi!!
                Miks on vaja otsida pidevalt põhjusi, et kedagi vihata?
                Need kodanikud, kes pidevalt peavad avalikult deklareerima, kui väga nad mõnda sotsiaalset gruppi vihkavad, kannatavad tavaliselt ise tõsiste komplekside all.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #6563
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Kas keegi on siin kuskil pidevalt kuulutanud ja deklareerinud, et ei salli pedesid? Miks paljud kohe hirmsasti üle dramatiseerivad(kaitsevad homosid) kui keegi ühe korra mainib, et ei meeldi, kuidas peded tänaval tatti panevad? Ja need kes ütlevad, et homoparaadide mitte sallijad kardavad ise homoks saada,,, WTF kust selline idiootsus või te olete ise gayd, et selline mõte? Mina nt lihtsalt ei mõista, miks peaks kesklinnas suure-lärmaka paraadiga mingit haigust propageerima!
                  Minupoolest olgu homod olemas, sinna pole midagi parata.. aga nt kui kuskil restos einestades kõrval või otse lauas 2 habetund lõusta lakkuma hakkaavd üksteist, siis see pole ju normaalne ja ilmselt kujuneks pehmelt öeldes ebameeldivaks ka neile endile üsna kohe..
                  Last edited by emmimees; 06.12.11, 13:14.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #6564
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.



                    4123
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #6565
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      3142

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #6566
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Kas keegi on siin kuskil pidevalt kuulutanud ja deklareerinud, et ei salli pedesid? Miks paljud kohe hirmsasti üle dramatiseerivad(kaitsevad homosid) kui keegi ühe korra mainib, et ei meeldi, kuidas peded tänaval tatti panevad? Ja need kes ütlevad, et homoparaadide mitte sallijad kardavad ise homoks saada,,, WTF kust selline idiootsus või te olete ise gayd, et selline mõte? Mina nt lihtsalt ei mõista, miks peaks kesklinnas suure-lärmaka paraadiga mingit haigust propageerima!
                        Minupoolest olgu homod olemas, sinna pole midagi parata.. aga nt kui kuskil restos einestades kõrval või otse lauas 2 habetund lõusta lakkuma hakkaavd üksteist, siis see pole ju normaalne ja ilmselt kujuneks pehmelt öeldes ebameeldivaks ka neile endile üsna kohe..
                        Ma miskipärast arvasin, et sina tunned ennast puudutatuna.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #6567
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Mul on sügavalt pohhui sinu arvamusest ja ma tean, et enne seda siin pole ma gayde teemal foorumis sõna võtnud ja ei kavatse seda ka tulevikus teha. Ja ma arvan ka, et enamus gaysid on inimesena täiesti normaalsed, ma ei vihka neid... see teema siin algas millestki muust kui lihtsalt gayks olemisest.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #6568
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                            see teema siin algas millestki muust kui lihtsalt gayks olemisest.

                            mlle meenus praegu, et nägin läti club essentialis pedesid üksteist katsumas ja moklemas. See on tõsiselt haige ja rõve. Faking peded

                            need haiged/haiglased inimesed võiks seda teha omaette kuskil pimedas korteris või krematooriumis....ahju juures.
                            Restoranis üksteise lakkumine /= club essentialis suudlemine.
                            hakkas küll ikka lihtsalt pedeks olemisest.

                            Restoranis lakkumine on ebaeetiline ka heteropaaridele.
                            Last edited by KristjanLaas; 06.12.11, 13:32.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #6569
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              6,8,7,1,3,5,2,4

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #6570
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Tegelikult sellist üksteise lakkumist on vastik vaadata mõnikord isegi heteropaaride poolt.

                                Comment

                                Working...