Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Kristjanlaas ajab mõistliku juttu. Viha on ikkagi tunne inimese sees, mis mis rikub tema enda tervist ja suhteid ümbritsevatega, mingitel tänavatel amelevatel kuttidel on täiesti poohui, kui mingi homofoob oma lastest natsid kasvatab või maohaavadesse sureb neid vihates.
Kristjanlaas ajab mõistliku juttu. Viha on ikkagi tunne inimese sees, mis mis rikub tema enda tervist ja suhteid ümbritsevatega, mingitel tänavatel amelevatel kuttidel on täiesti poohui, kui mingi homofoob oma lastest natsid kasvatab või maohaavadesse sureb neid vihates.





Comment