:D jaburamat arutelu minu päevikus pole veel olnud :D
Ma loodan, et Mairold & Anna võidavad tantsusaate, siis teenin sümboolse €. (ei, kahjuks mitte 700€)
Samas tahaks et Jan ja Aleksandra võidavad. Aleksandra on oüss! (loe: GUN)
irf, päris hästi tegid narriks ennast siin paar tükki, kuna ei saanud aru kuidas 0,49 USA senti saab võrduda 0,05 EEKiga. senimaani ajab mind naerma :D
Comment