Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
ROFL, ma alguses ei leidnud tuuningut ülesse...aga....lol, double algstack oleks pretty nice (chuck norrisel on alati nii)
Algselt postitas Relamz
Vaata postitust
TC

Comment