[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #6226
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    OK, pakin tänaseks asjad kokku. Tegin enda rekordpäeva +5500$ (EV jäi 3300$ peale).
    Buyinides on seda: +22,2bi (EV jäi 14,1bi peale).

    Liigun andu_andule lähemale (H)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #6227
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      ja obv mul hetkel new career peak ,

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      edit: http://hotcocacola.blogspot.com/2011/11/hothothot.html
      Last edited by hotcocacola; 22.11.11, 07:59.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #6228
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Väga solid, täielik omahakunn :)

        Comment

        • Mardoon
          Julm Donk
          • Dec 2008
          • 83

          #6229
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Kas sa oma 6maxi statte jagaksid? ning mitu lauda korraga mängid ja palju tunnis käsi 6maxis keskmiselt tuleb?

          Comment

          • neeme
            Grinder
            • Nov 2008
            • 540

            #6230
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Mis su kõige hiljutisem omaha video on ? Plaanis uut pole teha ? See selline ownimine hakkab huvi pakkuma. :P

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #6231
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas Mardoon Vaata postitust
              Kas sa oma 6maxi statte jagaksid? ning mitu lauda korraga mängid ja palju tunnis käsi 6maxis keskmiselt tuleb?
              Raske öelda, sest üritan nii palju bummhuntida, kui võimalik. Mul põhimõtteliselt kõik regularid ära märgitud, seega tableselecti kergem teha.
              Mitu lauda korraga? Oleneb, kui palju häid laudu on saadaval.
              Kuna rõhk on uutel laudadel, siis on mul rohkelt 2-4way mängu.

              PLO200
              4-6 players

              28/19
              3b= 5,9
              Steal%= 37
              Agg%= 30


              Algselt postitas neeme Vaata postitust
              Mis su kõige hiljutisem omaha video on ? Plaanis uut pole teha ? See selline ownimine hakkab huvi pakkuma. :P
              Oi jah, videot pole juba ammu teinud. Praegu pole isegi mõelnud sellele. Kui teha, siis midagi kvaliteetset, aga ei leia aega selle jaoks. Aga kes teab, vb juba aastalõpuks ilmub midagi

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #6232
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mis on hiiter?
                - Antud käsi


                Poker Stars $1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1528261
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                BB: $103.30
                Hero (BTN/SB): $294.70

                Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 8 7 5 6
                Hero raises to $4, BB raises to $12, Hero calls $8

                Flop: ($24.00) 6 9 K (2 players)
                BB bets $18, Hero raises to $77.50, BB raises to $91.30 all in, Hero calls $13.80

                Turn: ($206.60) 2 (2 players - 1 is all in)

                River: ($206.60) 4 (2 players - 1 is all in)

                Final Pot: $206.60
                BB shows J 8 T Q (high card King)
                Hero shows 8 7 5 6 (a pair of Sixes)
                Hero wins $206.10
                (Rake: $0.50)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #6233
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Kuidas mängida suited ässasid Small Blindil.
                  Näide sellest, et alati pole mõistlik SB-st ja BB-st AAxx-ga 3-bettida!


                  $1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -

                  Hero (SB): $219.20
                  BB: $200.00
                  UTG: $100.85
                  MP: $194.25
                  CO: $231.00
                  BTN: $200.00

                  Pre Flop: ($3.00) Hero is SB with Q 6 A A
                  3 folds, BTN raises to $7, Hero calls $6, BB raises to $28, BTN calls $21, Hero raises to $112, 2 folds

                  Final Pot: $84.00
                  Hero mucks Q 6 A A
                  Hero wins $84.00

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #6234
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Näide sellest, et alati pole mõistlik SB-st ja BB-st AAxx-ga 3-bettida!

                    Just vaatasin Brian Hastingsi mingit PLO videot ja ta ütles, et 100bb deep pole ühtegi põhjust, miks mitte AAxx-ga pre 3/4bettida, v.a juhul kui taga on mingi agromaan (mis pole sinu näite puhul BB pealt võimalik). Lükkad ümber ?
                    Last edited by virukunn; 23.11.11, 05:31.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #6235
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      No muidugi võib seda teha, kui jaotuses osalevad kindlad mängumehed. Aga enamjaolt call on kindlasti +evm imo.
                      TUletan meelde, et enamus suuri kaotatud potte on tänu AA-le. Kui soovite kaotusi vähendada, siis tuleks AA-d natukene teistmoodi mängida.

                      Parim soovitus: mixaments!

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #6236
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Btw, keegi detsembris Prahasse?

                        Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #6237
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas raidov Vaata postitust
                          Tegelt need natuke suuremad netbookid on aceri ja asuse omad päris head, hinna ja kvaliteedi suhe on suht paigas+ akukestvus 8h+ on ka juba eraldi saavutus..

                          http://flex.ee/3889-Acer-Aspire-Timeline-3830T-Sinine- näiteks see.. mul on üks timeline 13,3" juba 1,5a olnud ja mega rahul sellega, hinna ja kvaliteedi suhe on väga paigas või http://flex.ee/3755-Dell-Vostro-V131-Hbedane-7HP see V131 seeria mis iganes konfiga siis peaks ka üsna hea olema...

                          See sinu pandud asus on 15" kohta tõesti väga kehva resoga... aga kergematel 15" ongi kõigil vist nii kehva resoga ekraanid, ma paari minutiga vähemalt küll ei leidnud ühtegi parema resoga..
                          Ostsin endale uue töö- ja komandeeringuarvuti, Dell Vostro. Sain just ära seadistatud, mõned programmid ja musa.

                          Välimus on super. Maru õhuke ja piisavalt kerge.

                          Kodus printisin Flexi kodukal oleva info välja. Läxin kohale, et:"Tere, sooviksin seda arvutit."

                          Lisaks võtsin uue läpakakoti ja terase välika.
                          Kutt oli suht jahmunud, et tegin talle ca 3 minutiga 700€-se käibe :D

                          Comment

                          • hakkameimema
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2011
                            • 349

                            #6238
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Ma kujutan ette, et kui mersut ostmas käisid, siis see vend oli eriti jahmunud, kui küsis kas maksad kaardiga või vormistad liisingu ja sina sellepeale...Oot palju auto maksiski 30k ? Ma vaatan äkki saan sulas maksta :D

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #6239
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              njaa...vostro on ilus tore ja õhuke. Aga...bussis vms reisil ära unistagi sellega grindida. Selle ekraan on lihtsalt nii õhuke ja pehme, et väriseb iga väikse loksu peale. Ma kunagi vaatasin naisele seda, jäi just ekraani tõttu ostmata.

                              Comment

                              • rollkopter
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 501

                                #6240
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                coca, mõni mees veab kõhus kilo mune ühelt mandrilt teisele sama raha eest mis sa ühe õhtuga omahis võid teenida, lololol.

                                Comment

                                Working...