Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Võta parem HD202-d siis. Mul teine paar hetkel kasutusel. Tüüpviga on, et kohe sealt kus juhe klapist välja tuleb, murdub see juhe ükshetk. Esimesed pidasid vaatamata jõhkrale retsimisele ~3a vastu. Muidu head klapid, loe review-si. Selle juhtme jaoks on kaasas mingi julla kuhu otsa juhtme kerida saab. Kui ma hakkaks klappe ostma, siis ma lihtsalt võtaks nii kallid sennheiserid kui eelarve lubab. Obv käiks ennem kuskil elionis proovimas ka.
Algselt postitas vapsik
Vaata postitust
TC
T
K
A
Comment