[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #5896
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    nice..

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #5897
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Palju õnne

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #5898
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        [YOUTUBE]ayXy0-8M98Q[/YOUTUBE]

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5899
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          kuld...

          [YOUTUBE]TZl6WpmYOR0[/YOUTUBE]

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #5900
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Soovitage mulle häid kõrvaklappe (üle pea), mida võiks kasutada kodus arvutitaga kui ka LIVE turniiride, pokkerilaua taga.
            Loeb välimus ja mugavus, sh ka sisu.

            Ala nagu dre Beatsid, aga kas on alternatiive? Varsti peaksid ilmuma dre Beats wireless variant, aga fuck...nende hind mingi 400€ ma arvan.

            ty


            edit: dre Beats wireless variant hakkab maksma 330$ @ http://www.beatsbydre.com/products/P...id=B6495&cat=1

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #5901
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              PLO600s istus järgi:

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #5902
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                dowswingib 800k, take it.
                he has lost his once vicious ways to print.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #5903
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Öäkk.
                  Eile +3k$. Täna -2,2k$.

                  Comment

                  • valustyng
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 450

                    #5904
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    ma soovitaks kõrvaklappidest igakell senheisereid, neid erinevas hinnaklassis ka:)

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #5905
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                      ma soovitaks kõrvaklappidest igakell senheisereid, neid erinevas hinnaklassis ka:)
                      Väga hea pakkumine.
                      Minu Sennheiser maksid kunagi veidi alla 100€ ja on mind truult teeninud ~7 aastat, vähemalt 8h päevas.
                      Link tootele

                      Comment

                      • supastone
                        FPP Pro
                        • Apr 2010
                        • 242

                        #5906
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Sennheiseritel soodus ka hetkel siin :

                        Link

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #5907
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Elionis praegu osadele Sennheiseritele soodukas. Kuco omad seal ligi poole odavamad kui elfas.
                          Edit: rocca al marest tõin viimased ära, esmamulje on
                          Last edited by ristijeesus; 04.11.11, 12:45.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #5908
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            Elionis praegu osadele Sennheiseritele soodukas. Kuco omad seal ligi poole odavamad kui elfas.
                            Edit: rocca al marest tõin viimased ära, esmamulje on
                            5 aastat on sul nüüd mureta

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #5909
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Kas need odavamad on ka korralikud. Endal plaan umbes mõnekümne eurised kõrvakad osta, aga teemat ei tunne:

                              Telia e-poest leiad endale sobiva tehnika. Võrdle tooteid, loe arvamusi, küsi nõu e-poe teenindajalt. Kaubad saad osta järelmaksuga ja kätte juba järgmisel päeval.

                              Telia e-poest leiad endale sobiva tehnika. Võrdle tooteid, loe arvamusi, küsi nõu e-poe teenindajalt. Kaubad saad osta järelmaksuga ja kätte juba järgmisel päeval.



                              Mida nendest arvate? Milline neist võiks kõige asjalikum olla või oskate mõnda muud firmat soovitada?

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #5910
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                https://pood.elion.ee/productInfo/63...r-hd201/SHD201
                                Mida nendest arvate? Milline neist võiks kõige asjalikum olla või oskate mõnda muud firmat soovitada?
                                Ostsin, eriti ei meeldi. Esiteks on juhe liiga pikk. Mida ma selle 3 meetriga peale hakkan? Keeran ümber oma eriti musklilist keha väää?

                                Teiseks on juhtme liikumist mõnikord klappidest kuulda ja see häirib mind kohutavalt. Samas kõiges muus on väga mugavad.

                                Kui ma kerjus poleks, ostaks mingi juhtmeta asja. Või meetrise juhtmega.
                                Last edited by taipupole; 04.11.11, 13:55.

                                Comment

                                Working...