[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #5836
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ma olen enda ca 350k cashi käe jooksul saanud 3-4 royalit.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #5837
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Ma mingi 35-40 royalit saanud lifetime, pole eriti lugenud neid enam viimasel ajal.
      Aga noh mingi 15 nendes on Omahas, seal vist ei loe :D.
      Rekord kunagi Triobetis 5 minuti jooksul samas lauas 1 tabledes 2 royalit saada :D.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #5838
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        ma 300k käega ptri järgi 4 tükki saanud. Palju pole showdowni läinud või ptr missinud ei saa vaadata hetkel-

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5839
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Ma mingi 35-40 royalit saanud lifetime, pole eriti lugenud neid enam viimasel ajal.
          Aga noh mingi 15 nendes on Omahas, seal vist ei loe :D.
          Rekord kunagi Triobetis 5 minuti jooksul samas lauas 1 tabledes 2 royalit saada :D.
          ma olen lifetime 3 saanud, mass multitabler pole, aga miljon kätt olen kindlasti mänginud.
          2p2 on teema, kus tüüp sai 3 kätt järjest straight flush, royal, royal vms samas lauas rofl.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #5840
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            ma ühe royali saanud 800k käe peale..

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #5841
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              ROFL

              http://forumserver.twoplustwo.com/54...-runs-1118349/

              Samas, 183k kätt ja 6 royalit...waT?
              tüüp on päris hea mängija kah:D
              nl2-s -20k$ kaotada on ikka päris lagi.

              hea kommentaar oli kah:D

              "10000 BI downswing is fine, you'll pull through buddy. "

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #5842
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mõtlesin et järgmisel aastal SNina pole vist raske teha ca 30k vpp kuus, seega 360 000 aastas, ehk 1 260 000 fppd, ehk 5*4000 boonust, ehk 20 000$. Nice lol. Mitte et see eesmärk oleks, kuid päris lõbus oleks vabastada 5 boonust järjest ja 20k$ rollile juurde nagu naksi.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #5843
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Hetkel asun Iirimaal. Homme kambaga 1100€ irish winter festivali toksima. Turna algab Eesti aja järgi kell 16. Üritan teha ülekannet twitteris, fbs, või blogis, eks näis. Vb seal pole interneti ja ei saa üldse ligi.

                  Praeguses hotellis pidin ostma 5p interneti juurdepääsu 35€ eest, aga no see on seda väärt:D, saab vabal ajal geneda. Kohe lähen uurin mis hotelli pubis pakutakse.

                  Eile lasime härradega õlli. Ma olin ainuke kes Guinessi ei joonud. Fuck that, :D, valge inimese õll on ikka tavaline pilsner vms. Enivei, päris fun oli eile

                  Comment

                  • widescreen
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 579

                    #5844
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    edu turnal!

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #5845
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #5846
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Kui satud veel guiinnessi jooma, siis vaata, kuidaspidi sellel mullid liiguvad. Minu mäletamist mööda liikusid nad ülevalt alla vastupidiselt tavalisele õllele, kus liiguvad mullid alt ülesse.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #5847
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          ok vaatan, a priit imo mainis, et sellel ei tohiks gaasi üldse olla. Ma korra proovisin, jube kahtlane kraam:D.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #5848
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            See pilt ajab isu peale küll :D, pole 2 kuud mitte ühtegi tilka alkoholi joonud

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #5849
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              ok vaatan, a priit imo mainis, et sellel ei tohiks gaasi üldse olla. Ma korra proovisin, jube kahtlane kraam:D.
                              Ma kui iirimaal elasin, siis mõned korrad jõin seda. Üldjuhul kahest piisas, siis oli kõht silmini täis ja rohkem midagi sisse ei mahtunud.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #5850
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                ufdhigdfuigsdfghsdfg

                                ***** küll, plo400-600 shotid viimased paar päeva. No 400 on sama unreal, kui 100, no lihtsalt ei suuda biitida ega end käima saada. Samas 600 on reaalne ja mõnus.

                                Just lõpetasin sessi kui plo400 lauda lendas -8 PT brasiillane. Obv, et selline vend tõmbas hiiterisse ja sai minult +1k$. Kahju rsk, sess oli just +1,6k vms. TPASDpöfsafopfgjafgpj

                                jsdpasaspfojsdgaiofgofi kuda ***** sa jooksed nii hästi. Pm oled ouditu ja ikka tulevad perfect-perfectid.

                                asfiogafgio mida gigatilti

                                Comment

                                Working...