[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #5371
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Sullis ostsid €20K+ maksva auto? :D

    A mis sa selle kaskoga jändad, see liisingupoiste jaoks

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #5372
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      codecci, kui sullis auto ostad, siis saad mitmed kilod soodukat . Aga sullis ikka. Kasko on commited, koos liikluskindlustusega ca 100€ kuus.
      Priva: 2008

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #5373
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Kasko paneks küll sellisele autole igakell. Mis mootoriga muidu ja kw'id? Muidu ilus relv tõesti :)

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #5374
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          kahtlaselt vähe on läbi sõitnud. pealtnägijas just rääkis sellistest autodest, auto VINi järgi tuleks mersu keskusest üle küsida selle auto ajaloo kohta

          EDIT: räägin sellest auto24 autost
          Last edited by Char; 08.09.11, 14:41.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #5375
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            QBJohn, see 3milli eek on suht õige arv, enne EPTd seega 1.4m, ehk online-live-rakeback jne.
            Well played seljuhul

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #5376
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Kasko paneks küll sellisele autole igakell. Mis mootoriga muidu ja kw'id? Muidu ilus relv tõesti :)
              Miks? Kindlustades midagi võidab sellest ainult kindlustusfirma ja Cocal isegi halvimal juhul autovarguse korral ei oleks hetkel vast probleem sellega toime tulla

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #5377
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Miks? Kindlustades midagi võidab sellest ainult kindlustusfirma ja Cocal isegi halvimal juhul autovarguse korral ei oleks hetkel vast probleem sellega toime tulla
                ta ütles ju, et naine sõidab sellega

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #5378
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Miks? Kindlustades midagi võidab sellest ainult kindlustusfirma ja Cocal isegi halvimal juhul autovarguse korral ei oleks hetkel vast probleem sellega toime tulla
                  No kuidas võidab sellega kindlustusfirma? Teed crashi ja makstakse auto kinni ju, arvan, et see on kordades odavam kui ise seda teha.. Või sa mõtled praegu kaskot, kui auto seisab majaees?

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #5379
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    http://www.auto24.ee/used/854415


                    kütus: bensiin
                    kütusekulu linnas: 23 l/100 km
                    kütusekulu maanteel: 10 l/100 km
                    kütusekulu keskmine: 15 l/100 km

                    MB S63 AMG - 386kw - selle aastakasko Seesamis on 5000€, ehk 416€ per kuu....+ küte...omfg :D
                    Need numbrid on greatly understated. 10l/100 saad siis, kui jala gaasilt ära võtad. Mu rekord peaaegu identsega on 12.5l/100 Tallinn-Tartu liinil nii, et kordagi ei kiirendanud. 15l/100 on normaalse sõiduga. Linnas on pigem 35l/100.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #5380
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      No kuidas võidab sellega kindlustusfirma? Teed crashi ja makstakse auto kinni ju, arvan, et see on kordades odavam kui ise seda teha.. Või sa mõtled praegu kaskot, kui auto seisab majaees?
                      Kas sinu arust kasko on heategevus ja neid ei huvita kasum?

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #5381
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Miks? Kindlustades midagi võidab sellest ainult kindlustusfirma ja Cocal isegi halvimal juhul autovarguse korral ei oleks hetkel vast probleem sellega toime tulla
                        Algajal juhil on kasko mõistlik. Muul juhul pigem ei võtaks kui kaotus oleks talutav. Ma ise olen eluaeg tühja maksnud, ühtegi kriipsu pole autodele teinud ja kokku on vist ühe auto jagu ära makstud küll. Kasko on kindlustustele kõrge marginaaliga äri, kus kogenud ja/või vähe sõitvad juhid spondeerivad algajaid ja/või palju sõitvaid juhte, sest makstakse auto tüübi järgi, mitte tegelike sõiduoskuste või läbisõidu järgi.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #5382
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          35l linnas w...rofl.

                          Ma arvan et kasko on suht kohustuslik 20k€+ autodele. Sellesmõttes et 100€ kuus maksta ning süda on rahul

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #5383
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            kasko üldiselt tasub..kui kallis auto ja bill gates just pole.
                            Ma tean, etl lasnakal tehti vahepeal sellist pulli, et kallid autod said müntidega kraabitud
                            Kui kaskot poleks olnud, oleks jama olnud

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #5384
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Ma tean, etl lasnakal tehti vahepeal sellist pulli, et kallid autod said müntidega kraabitud
                              OT, aga sellega tuli siuke nali meelde kus sõbra tuttaval vist lasnakal Calibral olid tutikad veljed alt ära võetud ja kapoti peale kriibitud võtmetega "ära uhkusta" :D:D.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #5385
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Tra. Mul kraabiti ka auto ära talvel, igalt poolt natuke ja ise ei osanud selgitust leida. Lumelabidaga ma teda ise pole kiusanud, see võinuks selgitada. Mingeid veidraid kriime on üksjagu peal, aga väga silma ei riiva ja ei ole raatsinud 4k EURi eest üle värvida ka. Lasnamäel pole nagu parkinud eriti, tõprad vist liiguvad ringi.

                                Comment

                                Working...